2733
2734

مشکلاتم زیاده ...عصبی ام و بچه ام رو کتک میزنم داد میزنم وحشی شدم...افسرده ام و بعد سکتهو مرگ مادرم همش به مرگ فکر میکنم .فشار خون دارم ...تازگیا متوجه شدم کلیه ام خیلی وقته پروتیین دفع میکرده و نمیدونستم ..خیلی خیلی به مرگ و رفتن فکر میکنم .....و کلی چیزای دیگه ...نمیدونم چی باید بگم اولین بارمه میرم روانپزشک..اصلا شک افتادم باید برم یا نه 

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه ...میتونید گلاب صدام بزنید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دلم واس بچه های بی گناهت میسوزه!من رشته ام روانشناسیه ریشه این عصبانیتت از چی نشات میگیره؟از اول همینجوری بودی؟یاتازگیا اینجوری شدی؟

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
فقط لطفا لطفا قرص مصرف نکن من رو ک نابود کرد تازه بعدش ک قطع کردم چندین ماه حالم بد بود

من به نیت دارو دارم میرم بخدا کشش ندارم دیگه ...شما چه قرصی خوردید

2740

حتما برو

بعدشم خیلی واضح و بی پرده و ساده و صمیمی حرفاتو بگو

حتما حتما از دست دادن مادرت عامل اصلیه این حال و اوضاعته

ولی گذر زمان حل میکنه برات فقط صبر کن و کم نیار و عقب نکش لطفا

همواره به این فکر کن که گذر زمان حل میکنه منتظر باش

دلم واس بچه های بی گناهت میسوزه!من رشته ام روانشناسیه ریشه این عصبانیتت از چی نشات میگیره؟از اول همی ...

نه بخدا اینقدر باحوصله و صبور بودم ....مشکلات زندگی اینجوریم کرده 

نه بخدا اینقدر باحوصله و صبور بودم ....مشکلات زندگی اینجوریم کرده 

بگو برات دارو سنگین ننویسه در حد یکم ارام بخش

و اینکه حتما داروهاتو منظم بخوری اگهدن تاثیر عکس داره

و درکنارش روانشناسم برو 

سلامت باشی🤍

لطفا لایکم نکنین لایکم نکنین  لایکم نکنین  لایکم نکنین ریپم کنین خوشحال شم🥰🥰 
 بگو برات دارو سنگین ننویسه در حد یکم ارام بخش و اینکه حتما داروهاتو منظم بخوری اگهدن تاثیر عک ...

ممنونم عزیزم

فقط لطفا لطفا قرص مصرف نکن من رو ک نابود کرد تازه بعدش ک قطع کردم چندین ماه حالم بد بود

عزیزم این حرفو نزن دارو یه عامل کمکی برا روح خسته انسانه! مادر من افسردگی بعد اززایمان داشت و از استرس رگ های قلبش رسوب کرده بود!رف پیش روانپزشک پنج ماه سراتلین خورد الان هفت سال ازروش گذشته همیشه میگه دارو ها نجاتم دادن همونطور که جسم مریض میشه و به دارو نیاز داره مریض بودن روح اثرات جبران ناپذیرتری نسبت ب جسم داره و‌حتما باید درمان شه

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2706