2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اول اینکه دست از بدو بیراه گفتن به پدر مادرتون بردارید!اونم چون پیاز سرخ نکردن بهتون بدن! دوم ا ...

اون چه شمریه که از مادرش ده کیلو سبزی سرخ کرده میگیره 

طفلی مادره براش کمر میمونه اخه 🙄

اسی جان تازه شما به اونا بگو کارتون درست نی چقدر بنده خدا مادرتون اذیت میشه میدونی ده کیلو سبزی چقدر سخته پاک کنی بشوری سرخکنی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

خوب منم جا ندارم همون رو گاز سرخ میکنم خیلی هم بوشو دوست دارم بادمجونم تو خونه کباب میکنم تنت سلامت عشقم خوبه که به کسی وابسته نیستی به مستقل بودن و رو پای خودت بودنت افتخار کن 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

2728
وای ببخشید خنده‌ام گرفت از شوهر افعی😅

والاه افعی برای یه لحظه است. بره از ننه اش سبزی سرخ کرده بگیره بیاره. من که مادرم حتی اگه یه وعده غذا بده. حتی الامکان قبول نمی کنم. اصرار کنه ، یطوری میارم که خودم بخورم. خوب از صبح تا شب از شب تا صبح همه اینجا از شوهر و خیانت و کتک و ..... شوهر عاصی هستن.باز می خوان طفلی مادرشون تا سبزی درست کنه . این افعی ها بخورن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دردت بی مهری مادرته ؟

آره😭

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
به جاریت بگو من دوس دارم سبزی مو تازه استفاده کنم بدم میاد چندماه بمونه طعم و عطرش ازبین میره  ...

انقدر جاریش بی دست و پا هست که ننش باید براش سبزی درست کنه😂😂😂

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
2740
کاش فقط دردم سبزی بود

میدونم درکت میکنم اون سبزی بهانه بود😪🤣بیخی خداخودش پدر مادر بدی بهمون داد منم دل خوشم برم خونه پدر مادر ولی فقط دلخوشم پام میرسه به اونجا کفرم بالا میاد بخاطر همچی پدر مادری

وا منم دور و برم کسیو ندارم مستقل مستقلم ینی بخواد اینکارا رو برام بکنه هم قبول نمبکنم ۲۰ سالمه خونه داریمو میکنم درسمو میخونم ب بچمم میرسم   مادرمم طلاق گرفته الان باید فهشش بدم؟

آنکِه اَز دُشمَن بَرایِ مَن خَبَر آوَردِه بود،پیشِ دُشمَن هَم یَقیناً غِیبَتَم را کَردِه بود☕️🍩🖤
عه چه جالب:/ تو عنی؟😂😑

لامصب 

بخیه هام ترکید از خنده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706