2737
2739
به جاریت بگو انقد تنبل نباش یکمم خودت کاراتو بکن....حتما تک توقع داری بیان بچتم نگه دارن 

همه دور وریام تنبلن من فقط زرنگ بیرون اومدم از شانسم

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
ببین منو سوژه کردن😭 همیشه همه برای من میخندن

عزیزم خواهرم 

من شما رو کی مسخره کردم 

من کدوم پست شما رو ریپلای کردم مسخره کردم 

اگه ناراحت شدی من از شما معذرت میخوام 

ولی این خانم به من گفت بترکی و فلان 

زشت نیست 

من حتی برا شما چند تا پست گذاشتم اروم بشی 

بازم شکر انقدر سوژه هست ادم بخنده برا چی به شما بخندم دوست عزیزم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندین ساله بچه ندارم‌رفتم آی وی اف کردم زنگ زدم ب مادرم ک بیادپیشم بابام گف مادرشوهرت بیادوظیفه ماک ...

😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
ببین منو سوژه کردن😭 همیشه همه برای من میخندن

بیخی اینجا همه تاپیکا مسخره بازی شده دیگه نی نی سایت جای بچه ها و مجردا شده  درد سینگلی زده سرشون معلومه اینطوره هر تاپیکی میرم یه مسخره ای توشه فقط تو نیسی توم گزارش بزن روش منم زدم

2728
عزیزم خواهرم  من شما رو کی مسخره کردم  من کدوم پست شما رو ریپلای کردم مسخره کردم  ...

اره واقعا حرف اون خانوم که گفت بترکی خییلی زشت بود .

اسی هم از حرف ایشون ناراحت شدن .

طوری نیست بچه ها ناراحت نشید بعضیا بی جنبه و بی ادبن 

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
چندین ساله بچه ندارم‌رفتم آی وی اف کردم زنگ زدم ب مادرم ک بیادپیشم بابام گف مادرشوهرت بیادوظیفه ماک ...

هعییییی خاک‌تو سر اینجور مادرا شما مادر خوبی باشین و دخترتونم جای مادرتون بزارین خیلیی این بی مهریارو پر میکنه

شما مشکل داری  چرا به اسی میگی تمام عقده هات از مادرت رو به دختر خالی کن  اره من بی جنبه ...

امید وارم عقلت بیاد سر جاش ک تو تاپیک مردم نخندی ک حال خودت خوب شه حقته حالت بد باشه 🥴

همه دور وریام تنبلن من فقط زرنگ بیرون اومدم از شانسم

پس باید متشکر باشی از مادرت که اواره و دست پا چلفتی نیستی خووت از پس کارات برمیای....هرکی هرچی گفت بگو من دلم راضی نمیشه مادرم با این سن بیاد کارامو بکنه اولاد بزرگ کرده عصای دست باشه نه بلای سر

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2738
اره واقعا حرف اون خانوم که گفت بترکی خییلی زشت بود . اسی هم از حرف ایشون ناراحت شدن . طوری نیست بچ ...

سالهاس توی سایتم 

پیش اومده خندیدیم ناراحت شدیم 

براش متاسفم چون مشخصه توی جامعه فامیل خودشم اینطوره که همه ازش دوری میکنن دیگه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
سالهاس توی سایتم  پیش اومده خندیدیم ناراحت شدیم  براش متاسفم چون مشخصه توی جامعه فامیل خ ...

اره امیدوارم خدا کمک کنه و بعضیا یکم بزرگ بشن .

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
پس باید متشکر باشی از مادرت که اواره و دست پا چلفتی نیستی خووت از پس کارات برمیای....هرکی هرچی گفت ب ...

اینا رو همه میشناسن چه جور آدمایی هستن

شناخته شده ان واسه مردم

مشکل چی مریضی چی داره؟

تشنج کرده