2733
2734
عنوان

شوهرای شمام اینجورین یا فقط مال من از فضا اومده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 68 پست

دقیقا عین شوهر من میخوام بچمو بخوابونم التماسش میکنم ک صدای گوشیتو خفه کن تا نصفه شب با گوشیش با صدای زیاد بازی میکنه 

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
سیم تلویزیون رو از برق بکش کنترلش رو هم قایم کن شوهر من برعکسه برسه خونه تی وی روشن باشه داد و هوار ...

ای خواهرررررر.مگه بچه س اخه؟؟؟؟دیشب میگم چرا یکم صداشو کم نمیکنی بچا پرید از خواب.با داد و قال میگه ازین ب بعد شبام‌نمیام خونه😐😐😐😐😐😐😐میزان درک از بچه داریش نابودم کرد اصن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که هر چی میگم فایده ای نداره ،از این اتاق بهش پیام میدم صداشو کم میکنی یا بیااام. فوری کم میکنه ، ...

اخه دخترم گوشی دست من ببینه دیگه خوابش نمیبره.قبلا ک کوچیک بود همین کارو میکردم.الان ماشالله همه چی میفهمه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731
2740
گوشی معمولی داره ولی هی میگم تی وی کم کن

انگار گوشاشون کره.نمیشنون.روانی شدم از صدای تی وی.اه

میخوای بخوابونی بچه رو تلویزیون رو خاموش کن کنترل هم با خودت ببر اگه بازم سر وصدا کرد بچه رو بده بهش بگو باید بیای بخوابونی بچه رو من که الان پسرم ده سالشه موقعه خواب همه چراغ رو خاموش میکنم تلویزیون رو تا اخر بی صدا یا اگه بشه خاموش میکنم 

با احترام به همه مردان خوب...

کدوم شوهری از فضا نیومده؟!!!!!  

اصلا یه تکه کروموزوم Y که مردا دارن از خود مریخ افتاده زمین!  

همون یه دونه کروموزوم باعث این مسائل شده...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
برا من اینطور نی 😂 اینجور بود انقد غرررررر میزدم ول میکرد 

اووووه یبار با حالت ناراحتی گفتم‌دو روز قهر کرد😶

دقیقا رفتار شوهر من... پسرم دیشب داشت پویا میدید گف بزن بیست و سی... میخوام اخبار ببینم. صدا تی وی رو 20 بود زیادش کرد رو 70... و یه کلمه هم اخبار گوش نداد داشت فیلما تو گوشیشو میدید... خدا شفاش بده

دوستان گل نی نی سایتی من به دعاهای شما خیلی اعتقاد دارم. برای ارامش همیشگی زندگیم و خونه دار شدنم یه صلوات میفرستید..