2733
2739
عنوان

شوهرای شمام اینجورین یا فقط مال من از فضا اومده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 68 پست

مشخصه اصلا تو بجه داری کمک نمیکنه وگرنه هر کسی حتی بچه ۵ساله هم میفهمه موقعی ک بچه رو به زور خوابوندی نباید سروصدا کنه ... والا دختر من ظهرا باباش میخوابه باصدای خیلی کم تی وی میبینه 

یکم بچه رو بره دستش بگو بخدابونش بفهمه بچه داری چقدر سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه خودش بزرگ میشه انقدر حرصش رو نخورید اینو همیشه به مامانمم میگم همیشه نگران بزرگ شدن داداشمه

عزیزم بچه گل و‌گیاه نیس ک خودش بزرگ‌شه😂رسیدگی میخواد.انشالله خودت مادر میشی به حرفم میرسی

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728
لیلی جون هستی؟

بله عزیزم.جانم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
خوبین؟ چند هفته شدین؟ دخترت چند وقتشه؟ خدا خواسته حامله شدی یا خودت خواستی؟

ممنون.دخترم یکسال و یه ماهشه.الان هفته ۲۶ هستم.خودم خواستم

ممنون.دخترم یکسال و یه ماهشه.الان هفته ۲۶ هستم.خودم خواستم

خوب کاری کردی

میشه 6 ماهت دیگه

یعنی دخترت 6-7 ماهه بوده حامله شدی

بهش شیر میدی؟

این بارداریت راحت بود یا قبلی؟

زایمانت سزارین بود؟

2740
خوب کاری کردی میشه 6 ماهت دیگه یعنی دخترت 6-7 ماهه بوده حامله شدی بهش شیر میدی؟ این بارداریت راح ...

دخترم از اول شیرخشکی بود.بارداریمم فرقش این بود سر اولی ویار تا ۴ ماه داشتم.سر این نه.تو این بارداری زرنگتر سدم انگار.زایمانمم سزارین بود.