2752
2734
عنوان

حرف گوش نکردن پسر بچه ٤ ساله

822 بازدید | 13 پست
سلام مامانای مهربون پسرم یه چند وقتی هست خیلی لجباز و بد شده. حرف هیچ کس رو گوش نمیکنه و هرجور باهاش حرف میزنم کار خودش رو میکنه. اگه چیزی رو بخواد و نکنم انقدر جیغ میزنه یا گریه میکنه که دیگه کم میارم. اصلاً با وسایل بچگونه بازی نمیکنه، همش با تلفن به این و اون زنگ میزنه و یا با کلید و تلویزیون ور میره. شما ها تجربتون چیه؟
دقیقا منم همین مشکلو دارم،شدید لجبازی میکنه،حرف اصلا گوش نمیکنه،بهانه میگیره،مدام ازم میخواد واسش اسباب بازی بخرم وقتی میخرم همش چند دقیقه باهاش سرگرمه بعد میندازدش کنار،خیلی هم ریخت و پاش میکنه
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تو فروشگاه واسه خودش سبد خرید بر میداره و جنسای مختلف میریزه توش هر چی من میذارم سر جاش و با مهربونی میگم نباید وسایل رو که لازم نداریم برداری گوش نمیکنه،همین دیشب اینکارو تو سه تا فروشگاه انجام داد
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
دوست عزیزم یه راه حل که خودم هم بکار بردم و مفید بوده : قبل از رفتن به فروشگاه براش جدی توضیح بده اگه به أجناس دست بزنه بدون خرید کردن از مغازه میرید بیرون. وقتی رفتید داخل و دست زد بکبار یاد اوری کن اگه باز دست زد سریع برو بیرون و أون رو هم ببر بیرون ، هرچی گریه کرد اروم باش و تکرار کن تا اروم نشئ داخل فروشگاه نمیرین . صبر کن تا اروم شه و دوباره تکرار کن اگه دست بزنه برمیگردیم بیرون . فقط باید یه روزی که خسته نیستی این کار رو بکنی و اروم باشی و از مردم خجالت نکشی .
زندگی تابلو نقاشی ست نه مسئله ریاضی ازش لذت ببر بهش فکر نکن!
منم پسرم رو زیاد تهدید میکردم و عمل نمی کردم اما الان فهمیدم این مار غلطه اصلا نیاز به تهدید و عصبانی شدن نیست فقط کافیه جدی باشید و به هیچ عنوان وقتی گریه میکنه براش کاری نکنی . بهش بگو وقتی جیغ میزنی داری به من میگی به حرفت گوش ندم ،ضمنا یادت باشه هیچ بچه ای از جیغ و داد و گریه بلایی سرش نیومده . یک هفته امتحان کن وقتی جیغ میزنه اروم باش و اصلا تسلیم نشو ، نتیجه اش رو میبینی .
زندگی تابلو نقاشی ست نه مسئله ریاضی ازش لذت ببر بهش فکر نکن!
المیرا جون خوب لیست خرید را بدید دستش ببریش توی جایی که اونها هست بهش بگید اینجا نوشته مثلا شامپو اینم شامچو اینو می خوایم و اجازه بدید مثلا رنگ و مدل شامچو را اون انتخحاب کنه خودش بذار تو سبد و در کانتر هم خودش اجمناس را بذاره و ایحانا پولو بده منت واسه دخترم از دو سالگی همین کارو کردم الان هم چهارسالشه تو فروشگاهها باهشا مشکلی ندارم
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
اصلا نباید به گریه بچه توجه کنین چون میشه سلاحش و همیشه گریه میکنه... خودتونو بزنین به نشنیدن و اگه دیگه خیلی عصبیتون کرد بهش بگین اگه ادامه بده تنبیه میشه و باید بدر تو اتاق بمونه یا ابنکه تلویزبون نباید ببینه یا مثلا بستنی نخوره با هرچی... اصلا به گریش توجه نکنین.
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏