2733
2734
عنوان

مادرم زنگ میزنه به دختر ۵ ساله من میگه😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 66 پست

مادرت سادیسم داره  هیچوقت دخترتو پیشش تنها نذار  قطع رابطه کن باهاش نرمال نیست دیوانه است

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از پدر بابک خرمدینم بدتره والا 

چه عجایبی پدر و مادر میشن 

خدایا حکتتو شکر

امروز بیست و هفتم آبان هزار و چهارصد و دو تصمیم گرفتم با اراده و انگیزه در کنار دوستای مجازیم دوباره رژیم و کاهش وزن رو شروع کنم قبلا تونستم بیست کیلو وزن کم کنم پس الانم بایییید بتونم
زنگ میزنه برندار کاری داره اینم؟

دخترم ور میداره

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
2731

عزیزم ببخشید ولی مادرت بیماره .....

یک ساعت هم دخترت رو باهاش تنها نزار ...

خطرناکنه ... آدم میترسه ....

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
2740
برگام كجاس؟🍃

با پشم های من قاطی شده خواهر 😐 کف سایت پر شده از پشم و برگ   پاییز اینجا قشنگ احساس میشه 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

خب ارتباط رو قطع کن نگذار دخترت جواب تلفنش رو بده اصلا خودت هم جواب تلفنش رو نده 

برای بهتر شدن وضع مالی هم ببین خودت هم میتونی یه فن و هنری یادبگیری که درکنار نگهداری از دخترت درآمد هم داشته باشی چون دخترت هم کم کم نصف روز رو در مدرسه میگذرونه و میتونی به فکر شغل باشی 

با من بدتر میکرد مشکل اعصاب دارن هم بابام هم مامانم

اگه یه موقع سرگذشت زندگیت رو گذاشتی من حتما تگ کن.

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
اگه سر کاری باشه که بهت بگم ذهنت بیماره و برو‌ درمان بشو  . اگه هم واقعیته ،شما خیلی مادر بی د ...

همه ی این اتفاقا تو دور روزی که بیمارستان بودم و مجبور بودم بچمو بزارم افتاد مجبور بودم مجبور

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
این مامان بزرگه یا نامادری سیندرلا😑 ببخشید ولی فکر کنم خودشون خیلی درونشون پر از کمبوده که اینطوری ...

اصن فکرشم حرص میده ادمو

پاشو دراز میکنه رو پشت اون بچه 😦😰

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
2706