2737
2734
عنوان

مادرم زنگ میزنه به دختر ۵ ساله من میگه😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 66 پست
خیلی خودمو کنترل کردم چیزی نگم😑😑😑😑😑😑😑 اون هیچی اسی چرا بازم بچشو گذاشته پیشش و میذاره باهاش ...

دخترم از بس تنها مونده و خیلی اونو دوست داره

بعدش خونه زنگ میزنه تا من میجنبم تلفنو ورداشته

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ کی رو ندارم  همه ی دور وریام مشکب روان دارن  به هیچ کس اعتماد ندارم اینم مجبور شدم&n ...

خداروشکر الان دخترت کم کم داره از آب و گل درمیاد ..

اگه مستقل بارش بیاری میتونی پیش پدرش بزاری بمونه.

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
2728
دخترم از بس تنها مونده و خیلی اونو دوست داره بعدش خونه زنگ میزنه تا من میجنبم تلفنو ورداشته

خب عزیز من تقصیر شماست دیگه

این بچه اینقدر تنها مونده و کمبود محبت داره حاضره اون آدم وحشتناک رو تحمل کنه 

داغون میشه یکم بیشتر بهش توجه کنید رابطتونم با مادرتون خیلی خیلییییی کم و محدود کنید

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️