2737
2734

واقعا راجب چی حرف میزنید؟ بعضی ها دیدم ۳ ساعت حرف میزنن😐چی میگن؟ من خودم یکم  حرف میزنم دیگ کم میارم حرف

سلامتی دل جفتمون💔  سلامتی غم بینمون🖤

راجب اصغر سگ سیبیل 

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دوست زیادی ندارم با کسیم نمیتونم حرف بزنم فقط با کسایی ک درمورد نظریه هایی مث جهان های موازی و کلا مباحث علمی یا روانشناسی اطلاعات دارن حرف میزنم از حرفای رسمی بیشتر از گفت و گو های دوستانه و غیبت و پز دادن خوشم میا

☆彡彡 نسیمم ミミ☆

با فامیل که هیچی، اصلا حوصلشونو ندارم.

با دوستام بیشتر درباره خانواده همسر🤣🤣🤣

البته حدود چن ماهی هست که تو ترکم و کمتر تو بحثا شرکت میکنم.اگرم برم نشنیده رفتار میکنم

من دوست زیادی ندارم با کسیم نمیتونم حرف بزنم فقط با کسایی ک درمورد نظریه هایی مث جهان های موازی و کل ...

منم اصلا حرف نمیزنم 😐هیچ حرفی ندارما یعنی!!!! 

2738

من و مینشونن. جلوشون و از گذشته.  درد.و دل.  میکنن منم هر. پنج. دقیقه یکبار به طور اتوماتیک کلم و تکون میدم  چون اصلا اهل درد و دل کردن نیستم ولی خب بعضی وقتا خاطره.  تعریف میکنم همین نقش شنونده رو بیشتر دارم

امضام .. ثابت نی    ..
تنهایی بهتره عامو کل بحثای زنا اینه همه عنن فقط ما خوبیم

ن من غیبت هم حتی ندارم موردی😐یعنی بخوام غیبت کنم هم نمیتونم چون نمیدونم در باره چی اصلا غیبت کنم😑لال شدم لال😐😑

ن من غیبت هم حتی ندارم موردی😐یعنی بخوام غیبت کنم هم نمیتونم چون نمیدونم در باره چی اصلا غیبت کنم😑ل ...

😂😂😂😂ی موضوع پیدا کن با طرفت علاقه داری باهاش حرف بزن

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
من و مینشونن. جلوشون و از گذشته.  درد.و دل.  میکنن منم هر. پنج. دقیقه یکبار به طور اتوماتی ...

منم جدیدا اصلا دیگ  حرف نمیزنم  شوهرم همه شاکی شدن😐میگن حرف بزن دیگ منم لال شدم 😐😑

2706