2733
2739
عنوان

خواب زیاد نوزاد دو ماهه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65606 بازدید | 84 پست
مامان نوید جون آخه قبلا اصلا نمی خوابید شاید چهار پنج ساعت بیشتر در کل شبانه روز نمی خوابید ولی الان ...

سلام میدونم الان دختر گلتون بزرگ شده اون موقع که زیاد میخوابید چیکار کردیذ بزاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم پس منم دقیقا همیشه کم ميخوابيدامروزخيبي خوابیده ومن نگرانم تازه چهل روزشه اگه پيامم روخون ...

سلام دوست عزیز 

دخترتون زیاد میخوابیا بردید دکتر چی گفت ؟دختز منم یک ماه وبیست هشت روزشه از  هفته پیش زیاد میخوابه نگرانم قبلا اینجوری نبود

2731
مرجان جون دختر منم اول خوابش خیلی خیلی کم بود بعد یک دفع ای اینجوری شد و کلا می خوابه به خاطر همین ن ...

پسر منم دو ماهگی این طور شد الان یه ماهه که این طور نگرانم اگه هنوز به نی نی سایت سر میزنید بگید چه کردید

پسر منم دو ماهگی این طور شد الان یه ماهه که این طور نگرانم اگه هنوز به نی نی سایت سر میزنید بگید چه ...

سلام دختر منم دو ماه و ۸روزشه. امروز ی دفعه اینطوری شد.کلا خوابه و بی حال .خودم ب زور بیدار میکنم شیر میدم بهش. وقتی هم شیر نخوره ی دفعه خوابش میگیره.بعد چند بار مک زدن. شما بردین دکتر؟چی گف؟

سلام دختر منم دو ماه و ۸روزشه. امروز ی دفعه اینطوری شد.کلا خوابه و بی حال .خودم ب زور بیدار میکنم شی ...

یه روز مهم نیست حتی تا یک هفته هم همینطور بیستر شد دکتر ببر،من هنوز درگیرم دکترها متوجه نشدن ولی خدا رو صد هزار مرتبه شکر بهتر

یه روز مهم نیست حتی تا یک هفته هم همینطور بیستر شد دکتر ببر،من هنوز درگیرم دکترها متوجه نشدن ولی خدا ...

پس دکتر هم بردین و متوجه نشدند.خداروشکر ک خوبه پسرتون. دیروز شروع شد اینطوری خوابیدنش. ببینم چطوریه اگر طولانی شد ب دکترش زنگ میزنم.تب هم داشت پسرتون ؟

2738
پس دکتر هم بردین و متوجه نشدند.خداروشکر ک خوبه پسرتون. دیروز شروع شد اینطوری خوابیدنش. ببینم چطوریه ...

نه اصلا حتی امونیاک و لاکتاک هم بالا نبود ولی با گذشت یک ماه هنوز خوب خوب نشده ،ای کاش اونایی که الان بچه هاشون قبلا این مشکل داشتن و الان خوبن میگفتن

وووااااوووو تاپیک سال 90بروز رسانی شده😵😍

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
نگران نباش دختر منم همینطور بود کیف کن توهم بگیر بخواب الآنم خوشخواب تشریف داره ببینی یه وقت ۱۲ساعت پشت سرهم می‌خوابه 😂
هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
نگران نباش دختر منم همینطور بود کیف کن توهم بگیر بخواب الآنم خوشخواب تشریف داره ببینی یه وقت ۱۲ساعت ...

مال ۹سال پیشه

🇮🇷 سلام .من میخام برا حاجتتون صلوات بفرستم اگه دوست داشتی بهم بگو ...شما هم اگه دوست داشتی برا خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2706