2733
2739

سلام میخوام تلویزیون بگیرم نمیدونم چه مارکی بگیرم خواستم دوو بگیرم میگن جدیدا ایرانی هستن خوب نیست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت خیلی بزرگی...... خدایا میدونی تنها امیدم خودتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بله واقعا خوبه ما که راضی هستیم من خودم الجی دارم به پای الجی های اصل قدیمی تر نمیرسه اما واقعا خو ...

الان الجی و سامسونگ نیست یا اگه هست میگن خدمات نداره بعدا

موندم چکار کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسنوا که اصلا خوب نیست

تلویزیون های دوو برای شرکت اسنوا هست که حق استفاده از نام برند دوو رو خریده، تلویزیون های رده بالاترش رو به نام اسنوا تولید می‌کنه و رده پایین تر رو بنام دوو. تلویزیون ۹۰ درصدش لامپ تصویرش هست که اونم وارداتی هست از چین و مالزی. اسنوا بهترین تلویزیون داخلی هست

تلویزیون های دوو برای شرکت اسنوا هست که حق استفاده از نام برند دوو رو خریده، تلویزیون های رده بالاتر ...

شما اسنوا دارید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما اسنوا دارید؟

اون زمان که می‌خواستیم بخریم خیلی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم اسنوا از همه بهتره ولی یکماه هرجا می‌رفتیم نداشتن، بجاش جی پلاس خریدیم خیلی هم راضی هستیم از کیفیت تصویرش الکی پول برا 4k ندید که کاربرد نداره. گفتم که لامپ تصویر همه شون وارداتی هست

2706