2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اروم باش بارونم میشم

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:
2728
2738
تاپژک قبلی هارو بخون البته اگر دوست داشتی

خوندم

عزیزم بهترین راه سکوته بذار هرکی هرچی میگه بگه ان شالله یه نینی خوبم نصیبت شه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
خوندم عزیزم بهترین راه سکوته بذار هرکی هرچی میگه بگه ان شالله یه نینی خوبم نصیبت شه

مرسی وقت گذاشتی، ان شاءالله برای خودت هم بهترینها پیش بیاد

God help me to be strong enough not to lie to myself 

بیا پدر منو ببر نمیخامش....

زندگی زیباست    زشتی های آن تقصیر ماست    در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست    زندگی آب روانیست روان میگذرد    آنچه تقدیر منو توست همان میگذرد....💖💖
بیا پدر منو ببر نمیخامش....

به خدا فکر میکنی که نباشه بهتره، خدایی نکرده وقتی نباشه حاضری صد درجه بدتر از الان می‌بود ولی بود

به خدا فکر میکنی که نباشه بهتره، خدایی نکرده وقتی نباشه حاضری صد درجه بدتر از الان می‌بود ولی بود

نه عزیزم اینجور نیس همه از دستش ذله شدیم پیرمون کرده همش تو خونه دعواس جای من نیستی عزیزم بعضی وقتا ارزوی مرگ میکنم از خودم و زندگی که برامون ساخته متنفرم امیدوارم هیچکس حاله منو نداشته نباشه 

زندگی زیباست    زشتی های آن تقصیر ماست    در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست    زندگی آب روانیست روان میگذرد    آنچه تقدیر منو توست همان میگذرد....💖💖
نه عزیزم اینجور نیس همه از دستش ذله شدیم پیرمون کرده همش تو خونه دعواس جای من نیستی عزیزم بعضی وقتا ...

ان شاءالله دعا کن، درست میشه، یاد خودم میفتم ما هم شرایطمون سخت بود ولی الان که پدرم نیست اوضاع بدتر شده.

2706