2733
2734
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28176 بازدید | 3288 پست
لیوان فوق سری😁کی یادشه موقع مدرسه صبحگاه باید دستمال و لیوان از تو کیف در می آوردیم نشون ناظم جیداد ...

صابونا ،بوی اون صابون چقدر خوب بود 

دوس دارم بدون بازم میفروشن برم بخرم فقط بو کنم ؟

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
😔خداوند روح پدربزرگ و مادربزرگ عزیزتون و قرین رحمت کنه.... واقعا تو گذشته هامون یه چیزهایی بود که ا ...

خیلی ممنون عزیزم ،🌹🌹🌹امیدوارم روح همه در گذشتگان درشادی و آرامش باشه.

ممنون بابت عکسهای خیلی قشنگی که فرستادی .خاطراتم تازه شد ،مخصوصا اون پفک اشی مشی و بستنی زی زی گو لو و اون اسباب بازی که توپش رو پرت میکردیم و میچسبید به بشقابش ،عالییی بود.😍😍🤩

تو راه برگشتن از مدرسه خوراکی می خریدیم و پیاده برمی گشتیم خونه ،الان ولی من جرئت نمی کنم بچه رو تا سوپر سر کوچه بفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باحرفهای شما یاد پدربزرگ و مادربزرگ خودم افتادم که به رحمت خدا رفتن....خونشون توی یه روستا نزدیک رود ...

آخییی چقدر خوب توصیف کردم حس کردم اونجام

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2728
یادش بخیر .رو تلویزیونا تور می انداختن😅😅🥰

من مادربزرگ مرحومم روی تلفن هم تور مینداخت 

راستی پدربزرگم بعد مادربزرگم شوگرددی شد 🤣

2738
 مرسی ..😘❤..سارا جون واقعا قدر زندگی توی ارومیه رو بدون .اطراف استان ما همش بیابونه.

دقیقا اونایی که توصیف کردی ،روستای مادربزرگمو یادم امداخت اون جشنها اون بازی تو کوچه ها اون درختاااا اون فضا اون بوی نون تازه با پنیر و گردو هیییی یادش بخیر 

اره خدایی ارس روستاهای اطرافش خیلی خوشگلن میتونم بگم هرماه یکی دوبار میریم اطراف رود ارس و جلفا میبنیم 

تابستونا هم دریای ارومیه و سد ارس و در ختای کاج که میوه اش رو زمین افتاده 

ما هنوزم کرسی میزاریم. من عاشق کرسیم😁

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
ما هنوزم کرسی میزاریم. من عاشق کرسیم😁

واقعا 

ما هم شب یلدا ها الکی یک میز میزاریم روش پتو میندازیم میریم زیرش

واقعا  ما هم شب یلدا ها الکی یک میز میزاریم روش پتو میندازیم میریم زیرش

نه ما زمستون حتما کرسی میزاریم. خیلی خوبه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
نه ما زمستون حتما کرسی میزاریم. خیلی خوبه

جالبه 

بعد وسایل گرمایشی هم دارید هم کرسی چقدر خوب 

زیر کرسی چیزیم روشن میکنید 

یادت باشه اگه عکس گرفتی بفرس برامون 

گچ هایی که بخاطر آوردنش از دفتر مدرسه باهم رقابت داشتیم

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

من عاشق این بازی بودم الانم درست میکنم با پسرم بازی میکنم

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
2706