2733
2734
عنوان

افسردگی بعد از زایمان

123 بازدید | 14 پست

بچم یه هفته س شبا بیداره کلا گریه میکنه تا شیر خشک بهش بدم خیلی خسته شدم دلم واسه وقتایی ک بچه نداشتم تنگ شده حتی وقت نمیکنم با شوهرم خلوت کنم حرف بزنیم یا بیرون برم دور بزنم خیلی ناراحتم 😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی قراره بدترم بشه؟ 

چندوقتشه؟

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2738
یعنی قراره بدترم بشه؟ 

عزیزم غصه نخور، کاملا درکت میکنم بچه من نزدیک سه ماهشه. تا بفهمی بچه چشه و قلقش دستت بیاد طول میکشه، دل درد داره حتما که نمیخوابه اگه خودشو جمع میکنه موقع خواب و سرشو به سمت عقب فشار میده رفلاکسه دردشو پیدا کن تا کمتر اذیت شی، در مورد بیرون نرفتنم منم این مشکلو دارم دیگه آخر هفته میریم با ماشین یه دور میزنیم اگه هوا خوب باشه قدمم میزنیم. به همسرت بگو بیشتر کمکت کنه

یعنی قراره بدترم بشه؟ 

آره بابا 

کجاشو دیدی 😂😂😂

دندون در بیاره ... 

چهاردست و پا بره 

راه بیفته و ب هر چی جلو دستش نیاد دست بزنه

کمدارو خالی کنه 

خونه رو بمب بارون کنه 

عزیزم راه طولانی در پیش داری 

پسر من 17 ماهشه ... هنوز خواب شبش تنظیم نیس 

منم گاهی کم میارم ... مخصوصا ک تو شهر غریبم و دست تنهام ... 

گاهی میدم دست باباش ... میرم تو اتاق ..  درو میبندم 😐

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
آره بابا  کجاشو دیدی 😂😂😂 دندون در بیاره ...  چهاردست و پا بره  راه بیفته و ب ه ...

🤣🤣 منم یوقتایی میدم دست باباش و در میرم اتاق 

فک کردم فقط من این کارو میکنم

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️

کسی پیشت نیست که کمکت کنه؟

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
یعنی قراره بدترم بشه؟ 

عزیزم حال الانتو درک میکنم شدید،😃سعی کن یکم از مامانت و مادرشوهرت و همسرت کمک بگیری . تو روز هروقت خوابید استراحت کن. و میدونم خواستی با همسرت خلوت کنی و نشه خیلی سخته. بزرگتر بشه راحت تر میشی از شیر بگیریش خواب شبانه ات درست میشه ونهایتا ۶ سالگی از آب و گل دراومده و راحت تر میشی اینو من میگم که حال الانتو قبلا داشتم و بچه هام خیلی بدقلق ان 

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2706