2733
2739

ممنون میشم کمکم کنید

خانوما من نامزدم سنش کمه و چند وقت دیگه مراسم عقد و عروسی داریم 

نامزدم از نظر من خیلی خوبه و همه نیاز ها و توقعاتی که دارم برآورده میکنه 

مشاور ازدواج هم رفتیم همه چی خوب بود فقط مشاور بهم گفتم تنها مشکلش اینه که بخاطر سن کمش ممکنه توی یه جاهایی  توی زندگی غیرمطنقی باشه

با خود نامزدم که چند وقت پیش حرف میزدم بهم گفت که توی یه جاهایی از زندگی ممکنه غیرمنطقی و بچگانه رفتار کنه و ازم خواست که کمکش کنم و اگر جایی اشتباه کرد و بهش بگم که متوجه اشتباهش بشه

به اصطلاح میخوام افسار زندگیمو خودم بگیرم اونم گفت که باید این کار رو بکنم

الان برای شروع باید چکار کنم که آلفا باشم و زندگیم دست خودم باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جلوی شوهرت خیلی احترام خانوادشون نگه دار

خودتو اهل حساب و کتاب نشون بده الکی جنس گرونتر برندار

ولی به هیچ عنوان هم از خرجای مهم نزن

درکش کن پس انداز کن نشون بده اهل پس اندازی 

ولی پس انداز مخفی هم داشته باش

ید خانواده خودت رو نگو

احترام شوهرتم همه جا داشته باش بهش همه جا محبت کن

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
نامزدم از من 2 سال کوچیک تره

عه اسی پس ادای آدم بزرگارو در نیار فاز نصیحت هم برندار

اونو بزرگتر و مدیر نشون بده ولی با حرفای خودت

مثلا 

دامادشون چرت و پرت میگفت شوهرم خنثی بود ولی من خیلی بدم اومد دوست نداشتم تو جمع این رفتار رو داشته باشه هم پیش شوهرم هم میش بچه هاش جلوه بدی داشت

به شوهرم گفتم چقدر تو از این حرکت بدت اومد من فهمیدم چقدر تو خودت رو کنترل کردی جلوی من حرفی بهش نزدی 

به خواهرت میگم تو ناراحت شدی

دفعه بعد خواهرش رو دید

گفت اگه فلانی این رفتار رو داشته باشه من نمیام چقدر زشت بود من خیلی خودمو کنترل کردم چیزی نگفتم 🤭

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2738
میشه خصوصی بهتون پیام بدم 

باشه عزیزم

نامزدم از من 2 سال کوچیک تره

وقتی ازت کوچیکتر هیچوقت طوری رفتار نکن که بزرگتر وباتجربه تر همیشه بهش احساس قدرت بده یه جوری رفتار کن که حرف فقط حرف اونه مثلا تو یه تصمیم اگ داشت اشتباه میکرد بگوبله عزیزم درست میگی ولی اگ اینکارو بکنیم نتیجه بهتری میگیره البته صلاح دسته خودته اینجور بدون اینکه ناراحت بشه نظر خودت گفتی وبه این طور حرف زدن مدل ساندویجی میگن بعد همیشه صبحا زودتر از همسرت بلند شو صبحونه درست کن وبعد بیدارش کن وتا دم در بدرقه اش کن مردای خیلی دوس دارن بدرقشون کنین

هیچوقت برای همسرت غرور نداشته باش وقهر طولانی مدت نکن که سم زندگیه 

احترامش رو همیشه نگهداره 

قبل اینکه بیاد خونه حتما یه لباس قشنگ بپوش ارایش کن تا وقتی اومد با دیدنت ذوق کنه اینجوری همیشه مشتاق بیاد خونه ودنبال رفیق بازی نمیره وقتیم با یه نوشیدنی ازش پذیرایی کن تا خستگیش در بره 

اینا نکته برداریای من از تاپیک های مختلف بوده امیدوارم بدردتون بخوره