2733
2739
عنوان

ضربه اتفاقی به سر نوزاد ۵ روزه

513 بازدید | 16 پست

مامانا کسی بوده به سر بچش ضربه خورده باشه بعد طوریش نشده باشه ؟ داشتیم بچه رو میشستیم دو شب پیش رو تخت یهو سر خورد سرش خورد به تخت بردم بیمارستان طبی کودکان سونو کرد سرشو همون چهار ساعت بعدش گفت چیزی نیست ولی روزای اول خیلی سرحال بود بعدش این دو روز خیلی بیحاله خیلی میخوابه خیلی نگرانم دارم دیونه میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هیچی نیست..نگران نباش من مطمئنم 

خیلی میترسم اخه اون روزای اول دستم میخورد بهش سریع پامیشد گریه میکرد از گریه ساکت نمیشد الان اصلا حتی میشورمش زیاد سرحال نمیشه

نه عزیزم چیزی نیست خب طبیعیه نوزاد بیشتر ساعت شبانه  وز رو‌میخوابه

اخه اولش اینجوری نبود خوابش سبک بود شب گریه میکرد شیر میخورد الان بیدار نمیشه حتی انقد تکونش میدم میشورمش اب میزنم 

دوستان هرکی کامنتمو میبینه یه حمد واسه  این نی نی بخونه ایشالا خطر رفع شه

ممنونم من که دیگه انقد گریه کردم شیرم انگار داره خشک میشه خیلی حالم بده تو رو قران واسه بچم دعا کنید 

بچتون چطوره عزیزم  نگران نباش  دختر من وقتی ۴ ماهه بود دوبار از روی مبل افتاد ولی خدا رو ...

اخه بچه من ۵ روزش بود افتاد بی حاله دیگه مثل قبلا نیست قبلا خیلی هوشیار بود شیر میخورد چشماش باز بود الان بستس کلا تا سینه میخوره میبنده بی حاله بعدم بچم با سر برگشت روی تخت دیگه دارم دیونه میشم همش جلو چشامه اون لحظه