2737
2739
عنوان

قد نامزدم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت همون كفش هفت سانتيمو بپوشم؟

کلا برا روز عقد یا عروسی پاشنه کفش میره زیر لباس و پیدا نیست در ضمن خودت تو کفش پاشنه دار خسته میشی. من بودم کفشمو عوض میکردم ولی الان تو اینستا سرچ بزن ببین خیلی عروسها بلند ترن بخاطر کفش و مدل مو . این طبیعیه . وارد زندگی ک شدی گوشهاتو نسبت به مقایسه ها ببند تا کنار اون ک دوست داری ارامش داشته باشی

2728

الان یادت اومده😐کفش هست تاج شنیون هم هست نهایت باید کفش سه سانتی میپوشیدی که کمتر کوتاهی شوهرت تو ذوق بزنه 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2740
تاج نميزارم 

شنیونت اگه زیاد بالا نیست بد نیست کفشت ولی خواهر 7 سانت خیلیه اذیت نمیشی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من نظر خودمو بهت میدم  من تجربه ازدواج با مرد قد بلندو داشتم بنظرم اصلا خوب نیست باید همیشه یه تعادلی باشه  تفاوت قدی بهم بخوره همین که از شما بلند تره کافیه بنظرم  پس اصلا اعتماد به نفستو از دست نده یه مفش کوتاه تر انتخاب کن و بگو ارایشگر موهاتو پایین ببنده

الان چكار كنم بنظرت كفش ديگه اي ندارم

ببین مرد هرچقد کوتاه باشه بازم بلند تر از زن میزنه فقط تو شنیون گنده نکن روبه بالا اگه روبه بالاست یچیز ظریف کوچولو باشه اون موقع میشین هم قد که هم قد باشین از نظر من زشت نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خودت برو یه کفش پاشنه دوسانتی بخر شوهرت هم لژ مخفی بذاره یه مدلش واسه تو کفش هست يه مدل توی جوراب مدل توی جوراب رو بخری فکر کنم بهتره اگه احتمال میدی یه جا کفششو دربیاره که دیگه حداقل اختلاف قدتون همون 7 سانت بمونه

2706