2752
2734

اقدامم روز تخمکگذاریم بوده

خانواده خودم نوه ها همه دختر. خانواده شوهرم خودشون همه پسرن  ولی نوه هردو رو دارن

تهوع و ویارم نداشتم تا الان. 

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اقدامم روز تخمکگذاریم بوده خانواده خودم نوه ها همه دختر. خانواده شوهرم خودشون همه پسرن  ولی نو ...

عکس سونوتو بذار

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

سالم باشه فقط

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

ایشالله سالم باشه اولن، بعدم هرچی خودت بخوای 

ولی اینجوری که گفتی احتمالات دختر بیشتره 

اسی میشه بهم رای بدی لطفا 

https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=670202

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
دوقلو یه دختر یه پسر😂 ولی منم حدس میزنم پسر باشه

دوقلو‌ک نداریم خداروشکر. وگرنه منفجر میشدم تو‌حاملگی😀😀

ایشالله سالم باشه اولن، بعدم هرچی خودت بخوای  ولی اینجوری که گفتی احتمالات دختر بیشتره  ...

کدوم احتمالات؟ خب میگه اقدام روز تخمک گذاری بودی و ژن شوهرشم پسرن بیشتر ، بااین احتمالات میشه گفت پسر 

یه مادر
ان شالله اونی باشه ک دوس دارید بحق امام حسین سالم صالح .. عزیزم حامله ای دعاکن خدا ب زودی یه پسر سال ...

مرسی عزیزم انشالله تو هم ب زودی پسردار شی گلم

2706