2737
2739
عنوان

مرکز ناباروری ابن سینا

4170 بازدید | 36 پست

سلام دوستان 

ی سوال دارم از خدمتتون

میخواستم بدونم اینجا کسی هست که با دکتر انصاری پور یا ذنوبی  ویزیت شده باشه 

من دکتر خودم طرازی هستش ولی دلم باهاش نیست اصلا حرف گوش نمیده توی طول درمان منم عصبی میشم میخوام دکترمو عوض کنم لطفا اگر اطلاعی دارید راهنماییم کنید

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
من قرار چند وقت دیگه ای یو ای بشم شما مشکلت چیه

من همسرم مشکل تحرک اسپرم صفر و مرفولوژی ۱درصد نرمال داره ۱۸بارم انتقال جنین داشتم واقعا خسته شدم اصلا دلم نمیخواد دیگه پیگیر شم ولی همسرم اصرار داره

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسرم مشکل تحرک اسپرم صفر و مرفولوژی ۱درصد نرمال داره ۱۸بارم انتقال جنین داشتم واقعا خسته شدم اصل ...

۱۸بار چند سال اقدامی؟منم دوسال خودم تنبلی شوهرمم کم بودن اسپرم

عارفی بر سر یک پیچش موکافر شد...منو این همه زلف پر از فر چه کنم؟ ❤(شوهرم برام میخونه) 🥺
2728
۱۸بار چند سال اقدامی؟منم دوسال خودم تنبلی شوهرمم کم بودن اسپرم

۱۴ساله ازدواج کردم از همون روز اولم جلوگیری نداشتیم و بچه میخواستیم

۱۴ساله ازدواج کردم از همون روز اولم جلوگیری نداشتیم و بچه میخواستیم

ایشالله خدا زود زود بهت میده آی یو ای کردی؟

عارفی بر سر یک پیچش موکافر شد...منو این همه زلف پر از فر چه کنم؟ ❤(شوهرم برام میخونه) 🥺
ایشالله خدا زود زود بهت میده آی یو ای کردی؟

۵بار 

من همسرم مشکل تحرک اسپرم صفر و مرفولوژی ۱درصد نرمال داره ۱۸بارم انتقال جنین داشتم واقعا خسته شدم اصل ...

ثمین جان دکتر انصاری پور تو ابن سینا خیلی درصد مثبتاش بالاستا تو گروه میکروانجکشن خیلیا باهاش مثبت شدن به نظرم عوض کن دکترتو همه جوانب هم رعایت میکنه چسب جنین انوکساپارین و... 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2738

ثمین نازنین باید باید شوهرت.رو نرمال کنی واس همینه انتقالاتم مثبت نمیشه، بخدا شوهر منم نزدیک صفر بود تحرکش یکسال ادامه داشت، تا حالا شوهرت ال کارنیتین، کوکیوتن قرمز و کلومیفن و ویتامین سی و روی بده بخوره ، به اضافه هفت بذر رو پودر کن خیلی بدخوره بکن تو کپسول هرشب دوتا کپسول پر بده بخوره، اب هویج شیر موز ، گرده نخل تو شیر موز، شیر انبه، به صورت روزانه بده بخوره پنج تا شش ماه متوالی خسته نشو شوهرمن بعد پنج ماه نرمال نرمال شد و ماه بعد من طبیعی خودم حامله شدم بخدا اینکارارو بکن میدونم خیلی خسته ای و واقعاحق داری ولی اگه درست شه ممکنه اصلا خودت باردار شیییی هااا تورو خدا حرفامو‌جدی بگیر یکی که خودش دو سال کشیده

بزرگ پروردگار من معجزه برایم آفرید❤️
ثمین جان دکتر انصاری پور تو ابن سینا خیلی درصد مثبتاش بالاستا تو گروه میکروانجکشن خیلیا باهاش مثبت ش ...

انصاری پور چسب جنین میده یعنی؟چطوری نوبت بگیرم ازش ؟همون کلینیک زنان باید نوبت گرفت؟

ثمین نازنین باید باید شوهرت.رو نرمال کنی واس همینه انتقالاتم مثبت نمیشه، بخدا شوهر منم نزدیک صفر بود ...

همه چی رو امتحان کردیم اصلا فرقی نکرد

انصاری پور چسب جنین میده یعنی؟چطوری نوبت بگیرم ازش ؟همون کلینیک زنان باید نوبت گرفت؟

آره اتفاقا چسب جنین به همه میده آره جزو دکترای ابن سیناس یه سری از بچه ها مطبش میرفتن اما انتقالشونو همون ابن سینا انجام میداد، ببین کدومش زودتر نوبت میده زنگ بزن بگو میخوام حتما دکترم ایشون باشه الان تو گروه 6 نفر حدودا باهاش مثبت شدن، مثل اینکه همه چیو بررسی میکنه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
آره اتفاقا چسب جنین به همه میده آره جزو دکترای ابن سیناس یه سری از بچه ها مطبش میرفتن اما انتقالشونو ...

زنگ‌زدم‌ابن سینا گفت برا ۶ دی میتونم بهت وقت بدم هرچقدر اصرار کردم که زودتر نوبت بده قبول  نکرد منم نوبت نگرفتم .

به نظرم‌ عزیزم جنینات رو ببر یه مرکز دیگه ابن سینا رو بی خیال شو ولی اگه اونجا هم ادامه دادی برو مطب انصاری پور. 

چند بار ابن سینا انتقال دادی؟

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤