2733
2739
عنوان

تورو خدا یکم نصیحتم کنید

149 بازدید | 8 پست

ی دختریم که اصلا عاشق نمیشم یعنی اوج دوست داشتن کسی نهایتا دو هفته بوده دیگه از دوست داشتن اون شخص  فارغ میشدم.تابحال با کسی دوست نبودم چون میدونم بعد دوهفته از چشم میوفته حالام عاشق شدم اونم عاشق ی دوست مجازی خارجی.خیلی اذیت میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو اینترنت در مورد تله رها شدگی مطالعه کن

خیلی مطلب خوندم ولی انگار ن انگار 

منی که میدونم این چیزارو 

یعنی هر ثانیه به فکرشم هر ثانیه تو پیجشم

خیلی مطلب خوندم ولی انگار ن انگار  منی که میدونم این چیزارو  یعنی هر ثانیه به فکرشم هر ث ...

چون رها شدگی داری دنبال یه مورد دست نیافتنی هستی. موارد در دسترس رو دوست نداری. بلاکش کن. نذار تله آت فعال بشه

چون رها شدگی داری دنبال یه مورد دست نیافتنی هستی. موارد در دسترس رو دوست نداری. بلاکش کن. نذار تله آ ...

دقیقا .یعنی خودمم نگا میکنم اصلا پسر خوبی نیستا فقط خیلی زبون بازه ولی با همه بدیاش دوسش دارم

هی شمارشو پاک میکنم بازم ذخیره میکنم .اصلا نمیتونم

2738
دقیقا .یعنی خودمم نگا میکنم اصلا پسر خوبی نیستا فقط خیلی زبون بازه ولی با همه بدیاش دوسش دارم هی شم ...

در ناخودآگاه میخوای به خودت ثابت کنی که هیچ کس لایق محبت نیست چون ترکمون می‌کنه در حالیکه خودت سراغ کیس بد رفتی. باید روی رها شدگیت کار کنی.