2737
2734
عنوان

راهکار تضمینی برای نرفتن شوهر خونه مادرش

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 40 پست
میرفتم خبب.. خواهر شوهرم گف همونطور که تو نیاز داری تنها بری خونه مامانت  شوهرتم این نیاز رو ...

چقدر بی ادب اخه. خب زن و شوهر هر جا میرن باید با هم برن. وووی انقدر حرصم میگیره چرا انقدر خواهر شوهرا حسودن همشون

عزیزم.. آخه هر روز؟؟ بخدا ما هم اینو میفهمیم ولی بارها شده من کل روز رو تنها باشم !! این افراطه اونا ...

ولکن همیشه یکی هست یه چیزی بگه وقتی خر روز بره و تنها باشی خوب بره خونه مادرش دیگ هرچیزی به وقتش خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میرفتم خبب.. خواهر شوهرم گف همونطور که تو نیاز داری تنها بری خونه مامانت  شوهرتم این نیاز رو ...

بگو من نیاز ندارم تنها برم اونم بیاد مشکلی نیست

یه کاری کن شوهرت حرف خواهرشوهرت بشنوه

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
2728

وااااا چه پررو...بگو من نیاز ندارم تنها بر شوهرمم بیاد بشینه وره دله منا مامانم...البته مردا که نمیان تو اینطوری بگو.....

خب برا خودت برنامه بریز برو بیرون 

کلاس 

باشگاه 

آرایشگاه 

خونه خواهر و ماذر و ... 

با دوستات برو کافه 

وقتی ببینه نیست خونه تو بهت خوش میگذره از حسودیش هم که شده میشینه خونه یا خودش میبرتت بیرون

امروز بیست و هفتم آبان هزار و چهارصد و دو تصمیم گرفتم با اراده و انگیزه در کنار دوستای مجازیم دوباره رژیم و کاهش وزن رو شروع کنم قبلا تونستم بیست کیلو وزن کم کنم پس الانم بایییید بتونم
دیگه عزیزم یکم خلاقیت داشته باش مثلا من شوهرم ازسرکارمیاد خونه سرپا یه چایی بهش میدم میگم حوصلم سررف ...

آفرین،منم سه سال با خانواده همسرم قطع رابطه بودم،انقد باهاش بیرون میرفتم و خوش میگذروندم هیشوقت اسمی از خانوادش نمیاورد

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
آفرین،منم سه سال با خانواده همسرم قطع رابطه بودم،انقد باهاش بیرون میرفتم و خوش میگذروندم هیشوقت اسمی ...

من همسرم چند ماه یک بار به اصرار من میریم خونه اونا

خودشم میبینه با من خوشتره

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
2740
آفرین،منم سه سال با خانواده همسرم قطع رابطه بودم،انقد باهاش بیرون میرفتم و خوش میگذروندم هیشوقت اسمی ...

راهش همینه شوهرمنم بشدت وابسته بودالان دیگه درست.شده وابستگیش فقط به منه 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

برای خودتون یه هدف مشترک بزار 

مثلا کلاس نقاشی،کلاس زبان واینا با هم ثبت نام کنید(برای بار اول بزار چیزی باشه خودش دوست داره) 

هم روحیه خودتون عوض میشه و هم اوقات مشترکی باهم دارین و هم در اینده براتون مفید هست

روزهای اخر هفته رو هم با دوستان مشترک یا گاهی خانواده خودت برنامه بزار

هزار تا کاربری داشتم سر چرت و پرت ترکیدن