2733
2739
عنوان

راهکار تضمینی برای نرفتن شوهر خونه مادرش

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 40 پست
خب چرا تو باهاش نمیری؟ شاید اگه تو باهاش بری اونم کمتر بره

میرفتم خبب..

خواهر شوهرم گف همونطور که تو نیاز داری تنها بری خونه مامانت 

شوهرتم این نیاز رو داره !!!!!!!! گفتتتتت بهمممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری؟؟ حس میکنم خیلی بی انرژی و بی رنق شدم

به همین علته که همش یا اونجاست یا اگر خونه هست سرش تو گوشیه.

سعی کن قشنگ به خودت برسی. خودت که شاد باشی فضای خونه شاد میشه. وقتایی که هست اصلا غر نزن. فعاایتای دو نفره که هر دوتون دوست دارید انجام بدید. مثلا با هم برید پیاده روی. یه چایی دم کنید و یه شیرینی کوچولو هم بگیرید با عشق نوش جون کنید. با هم تلویزیون تماشا کنید. بدون مناسبت یه کادوی کوچولو براش بگیر. بگو که چقدر دوستش داری و دوست داری وقت بیشتری کنارت باشه.

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.  
واقعا خوشبحالت :/  من همش تو خونه تنهام دیونه شدم

والا. من الان ی ساله شوهرم با خانوادش قط رابطه ست.. دوس دارم رفت و آمد کنن

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍
2728
به همین علته که همش یا اونجاست یا اگر خونه هست سرش تو گوشیه. سعی کن قشنگ به خودت برسی. خودت که شاد ...

چشم عزیزم حتما انجام میدم.. اوایل همینجوری بودم ولی بازم میرفت 🥲

دقیقا چرا دوس داری؟؟

چون خانوادش از چشم من میبینن.. بعدم بهرحال گناه دارن. دلشون برا پسر و نوه شون تنگ میشه.. شوهرم جواب تلفنشون هم نمیده

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍
آخه چه کاری... نیم ساعتم شده پا میشه میره :))) 

دیگه عزیزم یکم خلاقیت داشته باش مثلا من شوهرم ازسرکارمیاد خونه سرپا یه چایی بهش میدم میگم حوصلم سررفته بریم بیرون میریم بیرون اونقدر توخیابون راش میبرم ازاین مغازه به اون مغازه که خسته وهلاک میشه تامیرسیم خونه شام نخورده خوابش میبره 

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2740
چون خانوادش از چشم من میبینن.. بعدم بهرحال گناه دارن. دلشون برا پسر و نوه شون تنگ میشه.. شوهرم جواب ...

فدای سرت که از چشم شما میبینن... برای خانواده شوهر دل نسوزون عزیزم :) 

چشم عزیزم حتما انجام میدم.. اوایل همینجوری بودم ولی بازم میرفت 🥲

شما اول فضای خونه رو دلچسب تر کن بعد کم کم خواسته هات رو با محبت بهش بگو. 

نگو نرو خونه مادرت عوضش بگو دوست دارم بیشتر پیش من باشی.

بشینید از خاطرات خوب گذشته بگید اگر فیلم یا عکس عروسی دارید با هم نگاه کنید.

خودتم حتما برای خودت برنامه ریزی داشته باش. یه کلاسی ثبت نام، پیاده روی یا ورزش برو که سرحال باشی

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.  
فدای سرت که از چشم شما میبینن... برای خانواده شوهر دل نسوزون عزیزم :) 

😁😁خودم ازشون بدی زیاد دیدم. دل خوشی هم ازشون ندارم. اما خیلی نفرین میکنن. میترسم والا

اینو یکی از بچه ها هم قبلا بهم گفته بود .. تجربه داری یکم راهنماییم کنی؟؟

قدم اول اینه که غر زدن و اخم و ناراحتی رو کلا و کاملا بزاری کنار و تبدیل شی به بمب انرژی ، یه دختر شیطون 

قدم بعدی اینکه اراسته و تمیز باش لباسای باز یا حتی اونایی که برا مهمونی میپوشی ، تو خونه بپوش، عطر بزن و مدل موهای مختلف با آرایش 

وقتی اومد خونه نگو کجا بودی درک نداری میزاری میری... نه 

بلکه با انرژی و لوندی بپر بغلش الکی زیادی ذوق کن بگو واااای چقد دلم برات تنگ شد ، بدون مرد خونه ام اینجا اصلا صفا نداره.. ارامش خونه به وجود مرده... از این حرفا 

بوس بارونش کن بگو دلم برا بغل مردونت برا بودن تو بازوهات تنگ شده بود 

دسر مورد علاقه یا چایی براش بیار مهربون باش کنارش فیلمای مورد علاقه اش یا تفریحای مورد علاقشو انجام بدین باهمخلاصه که ببین از چیا خوشش میاد

2706