2733
2734
عنوان

لیزر صورت و پشت لب

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 19 پست
لیزر نکن بنظرم چون حسفه تحریک میشه فولیکول موهات و ضخیم میشن

مرسی عزیزم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
نه بابا تو ام. اصلا عوارض نداره لیزر نهایتا هنر کنه عمقش تا فولیکول مو میرسه بعد تو انتظار داری لیزر ...

نه خداروشکر باز نکردم، اصن خودمم تعجب کردم اینو شنیدم گفتم از بقیه هم بپرسم ببینم راسته که خداروشکر گویا دروغه خیالم راحت شد

خدایاشکرت که من اشرف مخلوقاتت هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره پشت لبمو.من اصلا تا حالا همچین چیزی نشنیدم. فعلا که دندونام سرجاشه😁

خداروشکر پس😍 

چون من دندونامم کامپوزیت لمینت قلبم رفت اصن😂

مرسی عزیزم

خواهش میکنم، چون منم موهای صورتم دقیقا مثل موی دست و بلند اما ضخیم نیست خود اپراتورش گفت انجام نده ضرر داره

2742
خواهش میکنم، چون منم موهای صورتم دقیقا مثل موی دست و بلند اما ضخیم نیست خود اپراتورش گفت انجام نده ض ...

😘

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.