2733
2739

بچه ها من وجاریم تو ی ساختمونیم اونا بالا ما پایین.من پشت کنکوریم وی دختر دارم.جاریمم دوتا بچه شلوغ داره مخصوصا دختر کوچیکش خیلی شلوغه اولش ک اومدن بالا مدام پسرش خونه من بود ک اگه تاپیکامو بخونین هس ک چقد دقم داد اخرشم دیگه تاپیک زدم گفتین نذار بیاد یعنی ب قران از صبح ک بیدار میشد میومد پایین درو باز نمیکردیم اونقد لگد میکوبید ب در ک بازش میکردیم صبحونه رو با ما میخورد نهارو میخورد شامو میخورد شب میومد پیشمون میخابید جاریم میومد تو خواب میبردش هرجا میخاستیم بریم باهامون میومد ک خداروشکر دمشو قیچی کردم دیگه الان نمیاد مگر اینکه خونه ما مهمون بیاد ک بچه های جاریمم فورا میان سر اینکه نذاشتمش خونه همه قهر کردن اینم بگم ساختمون مال پدرشوهرمه .واینم بگم ک الان همه فهمیدن جاریم چقد بچه هاشو بد عادت کرده چون مدام میرن خونه بقیه میمونن حتی همسایه ها میگن وقتی ی لحظه در باز باشه بچه های جاریت میان تو حیاط حتی دختر کوچیکش ی بار رفته بود خونه همسایه درشون باز بوده خلاصه ک اینجورین ولی خانواده شوهرم میگن چون اینجا خونه پدرشوهرمه حق ندارم چیزی بگم بهشون خلاصه کنم الان دیگه چن وقته اصلا نمیان اینجا ولی خیلی سروصدا میکنن مدام دارن میدون تو خونه بخدا اصاب برام نذاشتن دخترمو میخابونم تا میام درس بخونم اونقد میدون ک صدای پاشون نمیذاره درس بخونم دخترمم بیدار میشه قبلا ی بار هم ب جاریم گفتم ولی اصلا اهمیت نمیده بنطرتون چیکار کنم ب شوهرمم میگم میگه حساسیت نشون بدی بدتر میکنن ولشون کن

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

هدفون بذار با موزیک ملایم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

نگو بگی بدتر میکنه خودش بجا بچه میدوه میگه بزا لجش در بیاد 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
شما برین بالا اوناپایین

ن بالارو پدرشوهرم سندداده بهشون 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2740

اوووو اصلا نمیتونم تحمل کنم نمیشه از ساختمون پاشید 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
نگو بگی بدتر میکنه خودش بجا بچه میدوه میگه بزا لجش در بیاد 

اره شوهرمم میگه چیکارر کنم کنم اخه بخدا حلالش نمیکنم 

2706