2733
2734
عنوان

من چیکار کنم بااین جاری نفهم بخدا به کی بگم خسته شدم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 37 پست
اره شوهرمم میگه چیکارر کنم کنم اخه بخدا حلالش نمیکنم 

ولش کن اصلا نگو اونطوری پرو میشه  موقع خوندن درست گوشگیر یا پنبه بزار جوری رفتار کن که اصلا نیستن

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

😁😁😁😁

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچن دیگه. بخدا من صب تا شب ب پسرم میگم نپر ندو تو خونه ولی اصلا انگار ن انگار حالا خداروشکر واحد پایینمون خالیه هر چند ماه اگه بیان یا ن اونم بنده های خدا اصلا یبار نگفتن نکن

دلم برات تنگ شده بابا🖤
بگو کم کم فکر مستقل شدن باشه خونه پدرشوهره ک پدرشوهره وظیفه شوهرته خونه اجاره کنه چه ربطی داره به شم ...

منم میگم چه بدونم والا الان پدرشوهرم چهارتا پسر داره چهارتا هم حیاط هرکدوم از پسراش تویکی از حیاطاش میشینن شوهر منم میگه چرا باید من دربیام وقتی بقیه پسراش مفت نشستن😩اینم بگم فقط طبقه بالارو ک بعدا ساختن سند زدن ب اسم برادرشوهرم بقیه ب اسم خود پدرشوهرمع

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2731
پنبه بذارین توی گوشتون بچه اند خودتون هم میگین شروشیطون هستن خب کنترلشون سخته

ن جاریم خیلی بی خیاله اینو همه میدونن حتی کلی سر این بیخیالیش دعواشون شده با برادر شوهرم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

چیکار کنه پای بچه هاشو ببنده

در صورت ناراحتی بلند شو از اونجا

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
ن جاریم خیلی بی خیاله اینو همه میدونن حتی کلی سر این بیخیالیش دعواشون شده با برادر شوهرم

خب دیگه بدتر

به اینکه چجوری بجنگین باهاشون فکر نکنین

به اینکه چه کار کنین سروصدا کمتر اذیتتون کنه فکر کنین