2733
2734
چه جالب اسم قدیمیه الان دوست داری

اره همیشه این اسم دوست داشتم از بچگی خواستم اسم دخترم بزارمینا شوهرم گفت قدیمیه ۱۶ سال قبل

میشه برای شادی روح شوهرم صلوات بفرستی ممنون میشم...مریم ۶۱ تعلیق شدم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه اونموقع اسم خودم ب ذهنم میرسید یکی از انتخابام اسم الان خودم بود ولی درکل اسمایی ک دوست دارم 

نوا - ماهک - ماهور - نهال 

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

بچه که بودم میگفتم کاش اسمم و گندم نمیزاشتن همکلاسیام مسخره ام میکردن دوست داشتم اسمم کاملیا بود 😅😅😅 بعد فهمیدم خیلی زود مادر پدرم زیبایی این اسم و درک کردن دیگه اسمم و دوست دارم 

اسمای مذهبی که نمیشه اسمای دیگه هم باید بری دادگاه تهش قبول نمیکنن( مورد مستند دیدم در اطرافیانم) م ...

وا الان دیگه ازین خبرا نیس حتی اسامی مذهبی رم خیلیا عوض کردن چه برسه به غیر مذهبیا

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

اسم دوتا خواهر از دوستان طاهره و معصومه بود

گذاشتن هستی و بهار

من اسمم فاطمه ست. قبلا اگه میپرسیدی خیلی جوابا میدادم. ولی الان دوسش دارم. بدم نمیومد اسمم تک باشه ولی هر چی فکر میکنم یدونه اسم که خیلی دوسش داشته باشم به ذهنم نمیاد. قرار بود نیلوفر باشم اونم خوبه

چرا آخه اگ عوض نکنن برای همه نباید عوض کنن  چقد مسخرن

همه اینا سلیقه ایه اصلا قانون مشخصی نداره بعضی جاها خیلی راحت عوض میکنن بعضی جاها اصلا اینکارو نمیکنن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن