2737
2739

واقعا آدم تحمل می‌کنه تحمل می‌کنه یه جایی دیگه واقعا خسته میشه ...

دو ساله هعی میگم بالاخره سی سال تو اون خانواده مزخرف بزرگ شده حق داره با گذشت زمان عوض میشه ولی نه ... بیشتر مقاومت می‌کنه !!!!

اشتباه کردم گفتم تا عید چهار ماه مونده دلم میخواد برم موهامو رنگ و لایت کنم ، اونم شروع کرده ک آره من دوست ندارم و دست گذاشتی روی نقطه ضعفم و فلان... خلاصه بالا کشید بحث ...

خیلی سخته با نداری و شرایط مالی یه آدم این همه کنار بیای بعد تا یه چیزی بخوای .....

حرفم به مادر و پدرا اینه ک توروخداااااااا جوری تربیت نکنین پسراتون رو که اینجوری موقع تشکل خانواده دل دختر بیچاره رو بشکنن،بخدا گناه داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب وقتی نداره چکار کنه؟؟ این کف دست بیا مو بکن... از شرایطش خبر داری.. بعدم رنگ و لایت که واجب نی ...

عزیزم‌ بحث نداری نیست 

نداری مال قبل بوذ،الان داریم خداروشکر

بحث سر خودخواهیشه،سر تربیت غلطیه که باعثش پدرشه

2740
خب وقتی نداره چکار کنه؟؟ این کف دست بیا مو بکن... از شرایطش خبر داری.. بعدم رنگ و لایت که واجب نی ...

نه حرف سر نداری نیست که

سر اینه که وقتی همش گذشت کنی و خواسته هات رو ندید بگیری وقتی که دستشون خالیه اون وقت که دستشون بازه اگربخوای میشه زیاده خواهی دیگه زورشون میاد خرج کنن چون دیگه این خرج نکردم وظیفت میشه حای خواسته های معمولم نباید داشته باشیم

خب وقتی نداره چیکار کنه بیچاره. بیخیال دنیا دوروزه بیا تو تاپیکم یکم بخند دلت بازشه 😁

وا رنگ مو و اکسیدان همه چیاش بشه سی چهل تومن.بگیر خودت بزن تو خونه.اگه گفت ندارم تو ک دعوا کردی اینم بگو و خلاص..بگو مردی ک بیس سی تومنم نداره و شپش ته جیبش ملق میزنه غلط میکنه زن بگیره.والا هیچکس قدر ما نداری نکشیده ولی شوهرم چون میدونست مشکل اونه هی منتم میکشید شوهر تو خعلی روداره

نه حرف سر نداری نیست که سر اینه که وقتی همش گذشت کنی و خواسته هات رو ندید بگیری وقتی که دستشون خالی ...

دقیقا 

شده حال و روز ما 

من تو وقتش خیلی گذشتم 

فک کردم خوبی میکنم 

الان ..... 

عزیزم‌ بحث نداری نیست  نداری مال قبل بوذ،الان داریم خداروشکر بحث سر خودخواهیشه،سر تربیت غلطیه ...

اخه دیدم گفتی بی پولی تحمل میکنم فکر کردم نداره..

خب پس اگه داره و نمیده دلیلش اینه به قانع بودن شما عادت کرده..باید کم کم رویه رو عوض کنی..کم کم هاااا...

بعدم چه حوصله ای داری از الان واسه ۴ ماه دیگه بحث میکنی..بیخیال گلم..زرنگ باش کم کم ازش پول بگیر تا عید خودت پول داشته باشی 

خداجونم هزاران بار شکرت🙏
2706