2737
2739
عنوان

حس میکنم شوهرم بهم خیانت کرده

554 بازدید | 18 پست

من چهارشنبه قرار بود برم دکتر 

صبح زود پاشدم رفتم دکتر شوهرمم میخواست بره سرکار 

من چندبار ک به شوهرم زنگ زدم حس کردم خونس سرکار نیس

دکترمم خیلی طول کشید تا ساعت ۳ اینا چون آزمایشگاهم رفتم 

اون حس ک میگفت شوهرم خونس وادارم کرد گوشیشو نگاه کنم

همه تماسا و پیاما از صبح چهارشنبه تا عصر ک من نبودم پاک شده

برنامه همراه من نصب کردم با خط شوهرم 

از صبح ک من رفتم تا ساعت ۲ونیم به یکی هی اس ام اس داده چندین بارم به یکی زنگ زده

من دارم دیوونه میشم

به شوهرم گفتم قبول نکرد ک خونه بود حتی اعصبانی شد و من بیشتر شک کردم

قضیه پیاما و زنگارو نگفتم بهش هنوز

چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه گوشی ضبطی چیزی بزار توخونه

وبازبرو حتماهم بگو کارم طول میکشع

ببین قضیه چیه

تو نهایت آرزوها و حاصل عبادات منی عشقم،چ خوبه ک یکیو داشته باشی جای همه ی کسایی ک حسودیتومیکنن دوست ندارن عاشقانه وار دوست داشته باشه اندازه همه ی قطره های بارون دوست دارم تنهاکسم همه کسم،   خیلی کم مونده بهم برسیم بعد دوسال ونیم،انشالله روزی بیام بنویسم بهم رسیدیم،راستی کاربر قدیمیم خودم خودمو ترکوندم ب بدبختی باز عضوشدم:)یه هفته دیگه عقدمهههه وایییی خدایا شکرت  
2740

با همراه من چجوری میشه فهمید؟

چشم از قلب شکایت کرد گفت،توعاشق میشوی و من اشک میریزم😢قلب گفت تو نگاه میکنی من درد میکشم💔نگاهم میکنی قلبم درون سینه میلرزد🌸نگاهم کن ،نگاهِ تو به درد سینه می ارزد!...🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸:)
نفهمیدم به کی پیام داده زمانشونو فقط فهمیدم

حالا ازکجا کعلوم زن بوده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706