2733
2734
عنوان

سرگیجه های بی دلیل

4131 بازدید | 10 پست
سلام
برادر من از یکماه گذشته دائم دچار سرگیجه میشه اوایل چند ثانیه بود ولی الان خیلی طولانیه زمانش
ام ار آی- سی تی اسکن- تست سرگیچه - تست شنوایی- و یه تست دیگه که اسمش رو نمیدونم انجام دادیم خدا رو شکر مشکلی نداشته ولی سرگیجه و عدم تعادل داره آخه این دلیلش چی میتونه باشه بیشتر دکترا میگن به خاطر آب گوش میانیه دارو میدن چند روز خوبه دوباره شروع میشه تو رو خدا اگه تجربه ای دارید یا اگه متخصص گوش خوب سراغ دارید بگید ممنون
من هم حدود یک ماه درگیر همین موضوع بودم و تموم مراحلی رو که میگی گذروندم در نهایت گفتند به علت خستگی عصبیه و درمونی هم نداره فقط باید تا جایی که ممکنه آروم باشی و فشارهای عصبی و استرسو از خودت دور کنی ... یه قرص هم به نام سیتریزین بهم دادند که مل استامینوفن که دردو آروم می کنه این هم سرگیجه رو قطع می کنه ولی عاملشو نمی تونه از بین ببره ...داداشتون جدیداً استرس خاص یا حجم کاری بالایی نداشته ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان خانم حجم کارش بالا هست و کم خواب ولی مدتهاس که اکثر کارها رو رها کرده و استراحتش خوب و به موقع اس ولی بازم سرگیجه بیچاره اش کرده میگه انگار سوار وسیله های بازی شهر بازیم دایم میچرخم
من کاملاً میفهمم چی میگه به نظر من بدترین درد دنیاست از کار و زندگی آدمو میندازه ... من نهایتاً بعد از اینکه از همه چیز مطمئن شدم که سالمم رفتم روانپزشک گفت استرس ها و فشارهایی که ذره ذره بهم وارد شده حالا خودشو با این علامت نشون داده در ضمن تشخیص استرس داد و داروی اونو بهم داد الان خدا رو شکر خیلی بهترم ولی هراز گاهی که کار و درس و بچه بهم فشار میاره دوباره برمیگرده که با خوردن سیتریزین آروم میشه ...
2740