2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بخارشووی کنوود دارم ، از همینایی که مثل جاروبرقی هستش و چند کارس ، میخوام بفروشمش ، چند بار هم بیشتر ازش استفاده نکردم ... خیلی خیلی نو و تمیزه ... اگه بخوای میتونی مال من رو بخری ... از نظر سلامت خیالت راحتتتتتتتت فوق العادس
CafeMom Tickers
2731
2740
بهترین بخار شور اکو ویتا هست تنها بخار شور با بخار خشکه.خیس میکنه ولی یه دقیقه ای خشکه.مثل جارو برقیه ولی چند تا سری داره.دو سال ضمانت بدون قید و شر ط داره.من دارم واقعا راضیم.معطر هم هست.
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
والا به عنوان تجربه شخصی خودم بگم که اصلا از بخار شور راضی نیستم. من بخارشور دلونگی بزرگ از این مدلهای جاروبرقی دارم ولی زیاد ازش استفاده نمی کنم شاید در کل 6-7 بار استفاده کرده باشم
البته بخارشور برای این افراد بیشتر کاربرد داره: کسایی که فرشهای سنتی دارن. این فرشها با بخارشور خاکشون کاملا گرفته میشه
اصلا به درد فرشهای مدرن نمیخوره
افرادی که کف خونه شون سنگه. برای سرامیک سفید اصلا خوب نیست به نظرم و جای بخار کف خونه می مونه
برای افرادی که لوستر کریستال دارن چون خاک و غبار روی لوسترهای کریستال رو خیلی خوب میبره
اگر خونه ات مدرنه زیاد به کارت نمیاد به نظرم
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
والا به عنوان تجربه شخصی خودم بگم که اصلا از بخار شور راضی نیستم. من بخارشور دلونگی بزرگ از این مدلهای جاروبرقی دارم ولی زیاد ازش استفاده نمی کنم شاید در کل 6-7 بار استفاده کرده باشم
البته بخارشور برای این افراد بیشتر کاربرد داره: کسایی که فرشهای سنتی دارن. این فرشها با بخارشور خاکشون کاملا گرفته میشه
افرادی که کف خونه شون سنگه. برای سرامیک سفید اصلا خوب نیست به نظرم و جای بخار کف خونه می مونه
برای افرادی که لوستر کریستال دارن چون خاک و غبار روی لوسترهای کریستال رو خیلی خوب میبره
2706