2737
2734
آخه من فقط میتونم برم دانشگاه دولتی. شرایط آزاد رو ندارم از طرفی پسرم اصلا بهم فرصت نمیده تست بزنم. ...

اره بدرد که میخوره قطعا واینکه زبانو تو کنکور ۱۰۰ بزنی نتیجش فوق العادست تو رتبت...

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
اره بدرد که میخوره قطعا واینکه زبانو تو کنکور ۱۰۰ بزنی نتیجش فوق العادست تو رتبت...

واقعا؟ 😍

امیدوارم. میخوام یه سه سال زبان بخونم فقط بعدش برم دانشگاه انشالله

برام دعا کن موفق شم عزیزم♥️

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ 😍 امیدوارم. میخوام یه سه سال زبان بخونم فقط بعدش برم دانشگاه انشالله برام دعا کن موفق شم ع ...

حتما موفق میشی🤗زبان و از شنبه شروع کن سوال داشتیم میتونی بپرسی😍پرانرژی برو تو کارش

اموزش زبان بصورت فوق حرفه ای باقیمت مناسب🌷بالاترین کیفیت🌷🌷🌷تدریس دروس ریاضی ،شیمی،فیزیک ،زیست،عربی بطور کامل و قیمت مناسب 🌷اطلاعات بیشتر درخواست بدین😍🤗
2728

امتحانای نهایی رو بخونی راحتع چیزی نداره

منم سال ۱۴۰۰ دوازدهم رو تموم کردم انسانی بودم امتحان نهایی دادم معدلم هم ۱۹ و خورده ای شد 

😐 اصلا این معدل نه به کارم اومد نه جایی ازم سوال کردن معدلت چنده فایده ای نداره. چه ۱۴ چه ۱۹ چه ۲۰

الکی حرص نخور 

خدایا شکرت ...  
امتحانای نهایی رو بخونی راحتع چیزی نداره منم سال ۱۴۰۰ دوازدهم رو تموم کردم انسانی بودم امتحان نهایی ...

مرسی عشقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
حتما موفق میشی🤗زبان و از شنبه شروع کن سوال داشتیم میتونی بپرسی😍پرانرژی برو تو کارش

چشم حتما

البته اول این درسایی که برداشتم پاس کنم. ترم بعد آسون تره درسام😍

انشاالله اون موقع زبان رو شروع میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35