2752
2734
نی نی من چند بار در روز یک ساعت تا یک ساعت و نیم شیر میخوره و اگه ازش سینه رو بگیرم گریه میکنه

چیکار کنم بهش بدم یا نه؟ بیشتر وقتی نفخ داره این جوری میشه. صورتش سرخ میشه و غر میزنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تا 50 روزگی دخترم مشکلات زیادی توی شیردهیم داشتم و به همون خاطر هم تجربم رفت بالا
به نظر من :
نوزاد 20 روزه هر 2 ساعت باید شیر بخوره و ازونجایی که هنوز نوزاده و قدرت مکشش کم هست حداقل حداقل هر سینه رو باید یک ربع مک بزنه و روی هم حداقل نیم ساعت شیر بخوره
البته من سر دخترم هر 2 ساعت که شیر میدادم هر بار هم حدود 45 دقیقه تا یک ساعت زمان میبرد تا سیر شه آخه بچه وسطش خوابش میبره یا بد قلقی میکنه یا گریه میکنه واسه همین زیاد زمان میبره

درضمن واسه دل دردش هم 2 یا 3 بار در روز هر بار 1 تا 2 قاشق چایخوری (واسه نوزاد زیر یک ماه) بهش گریپ میکسچر بده
من تا سه ماهگی فکر میکردم نباید به بچه نوزاد گریپ میکسچر داد اما دکتر گفت از همون موقع تولد میشه به بچه هایی که دلدرد دارن شربت بدی
ﺘﺎً اللهم عجل لولیک الفرج
هر دو ساعت فقط ده دقیقه تا یک ربع باید شیر بخوره
پسر من خیلی شیر می خورد و همه ش دل درد داشت دکتر گفت با برنامه بهش شیر بده تا عادت کنه و دل درد نگیره گفت بچه هر بار گریه می کنه بهش شیر می دی و اینقدر می خوره که دل درد می گیره، معده ش رو داغون کردی
وقتی هر دو ساعت بهش شیر دادم خیلیییییییی بهتر شد
دخت. منم ابنطور بود تا یک ماهگی گاهی دوساعت بهم وصل بود وشیر میخورد خوبم وزن گرفت بعد از یک ماه خوب شد یک ربع یا ده دقیقه میخوره ددو ساعت شیر نمیخاد
حوصله کن بعد از یک ماه خوب میشه
التماس تفکر