2737
2739
عنوان

قد نامزدم

747 بازدید | 44 پست

بچه ها بنظرتون چكار كنم نامزدم همه چيش عاليه اخلاقش عاليه خيلي هم بهم اهميت ميده و بي نهايت عاشقمه منم دوسش دارم ولي با قدش كنار نميام همش با مرداي ديگ مقايسش ميكنم و تو دلم ميگم چي ميشد اگه بلندتر بود تورو خدا كمكم كنيم ده روز ديگه عروسيمه 

ميدونم الان ميگين مگه نديديش چرا قبول كردي ولي فكر با قدش كنار ميام قد نامزدم 165 وزنش 64

منم 158 وزنم 57

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جداشو

این مسئله اگر باعث میشه ویزگیهای مثبتش کمتر ب چشمت بیاد پس واست مهمه وعادی نمیشه

دکتر هلاکویی میگه حتی اگر شب عروسی پشیمون شدی تاکسی بگیر وبرگرد خونه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728

عزیزم شما فک نمیکنی خودتم خیلی کوتاهی؟؟

اقا مناسب قدتونه قدش

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2738
مردم پشت درن تاکسی لازم نیس

😐😐😐😐😐

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
امضاتون خیلی خوشگله❤⚘ من کلا تو نی نی سایت گیر امضاهام😆

ممنون😘

دقیقا مث منو شوهرم 

منم اولش میگفتم مرد باید قد بلند باشه ولی وقتی با هم رفتیم زیر ی سقف دیدم اخلاق خوبشه ک مهمه . تو زندگی ن عشق ن قیافه ن قد هیچی ب کار آدم نمیاد فقط و فقط اخلاق و تفاهم

این مقایسه یه چرخه پایان ناپذیره

ایشون اگه ۱۸۶ هم باشن یه ۱۹۰ هم وجود داره...

ولی دکتر هلاکویی میگه قبل ازدواج ببینید اون انسان برای شما زیباست و جاذبه جنسی داره یا نه

اگه حس میکنید ممکنه تاثیر بذاره قدشون رو روابطتون، بهم بزنید بهتره

2706