2733
2739
عنوان

آموزش خود آرایی همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 778756 بازدید | 3252 پست
مامان متین اگه اینجا سر زدی ممنون می شم کمکم کنی
جمعه می خوام برم عروسی
پوستم سبزه که نه خیلی روشن تر از سبزست
صورتمم فکر کنم گرده اخه نه مربعه نه بیضی نه قلبی نه مثلثی پس می شه گرد دیگه
پلکام افتادگی داره خیلی سخته سایه زدن
پیشونیم هم بلند نیست
به نظرت چجوری ارایش کنم که خوشگل بشم؟؟؟
مرسی که جوابمو می دی عزیزم بوس
سلام مامان متین جون.ممنون که تایم میذاری و به سوالا جواب میدی.اگه میشه جواب منم بده.
من پوستم سفیده.میخوام موهامدآلبالویی کنم. نمیدونم چرا هروقت قهوه ای کردم به سرخی زده و یه جورایی مثل حناشده. انگار جنس موهام این جوریه. حالا میترسم البالویی هم رو موهام مثل حنابشه. ولی دوست دارم بیشتر تن زرشکی داشته باشه تا نارنجی. به نظرت چه رنگی بزنم؟وآیا خونگی اگه رنگ کنم خوب میشه؟ اگه میشه طرزنگهداری از این رنگ موروهم بهم بگو. دوستم که میخواد واسم رنگ کنه گفت خود من رنگای فانتزی رو دو سه دفعه تکرار میکنم هرباربه فاصله یک هفته. به نظرت این کارو من هم بکنم؟
ببخشید فقط یه سوال دیگه: میخوام برم عروسی لباسم سبز تیره س.باتوجه به موهام که البالویی میکنم، رژلب و سایه چه رنگ خوبه؟
یک دنیا ممنون
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماااااااااااااااااااااامااااااااااااااااااااان متین جوووووووووووووووووون؛پ چرا نمیایی؟مهمونا نرفتن هنوز؟خدا قوت عزیزم؛خسته نباشی؛
با خدا باش پادشاهی کن....ماشاءالله لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
2731
عزیزم من از همون اولین روزی که تاپیک زدی هر روز یه سر به تاپیکت اومدم و از مطالب مفیدی که می ذاری لذت و استفاده می برم
مرسی که جواب همه رو می دی
دنبال کننده پروپاقرص تاپیکتم
امیدوارم به بهترین نحو مهمونی ات برگزار بشه
و تعطیلی تموم شه زودتر دلم واسه مطالب بیستت تنگ شده
2740
سلام گریمور جووون میشه بهم بگی چی بگیرم پوستمو صاف تمیز نشون بده؟؟کرم پودر ارتدکو درمانی با پنکک خشک و مرطوب دبورا گرفتم ولی باز لکای صورتمو تمیز نمیپوشونه اصلا پنکک خشک بهم نمیاد پوستم میخام صاف بشه لکای صورتم بپوشونه .....پنکک چزب چی خوبه بگیرم کلا میشه بگی چی بگیرم؟؟مرسی اکه راهنماییم کنی واسم دقیق توصیح بدی ا جواب کلی بهم بد
راجع به پالت کرم پوذر claver توضبح میدی عشقم
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2706