2733
2734

دوستان من توتلگرام پیام دادم  وحالا مخاطبو هم برای خودم هم برای اون حذف کردم می‌خوام بدونم پیامی که فرستادم براش رفته یا اونم پاک شده   خود به خودممنونم ازلطفتون.

درهوایت بی قرارم بی قرارم روزوشب

نع کلن پاک شدع برا اون حتی کاربریتم برا اون پاک شدع

So you can suck my dick if you don't like my shit        انگشت فاکم رو ب همع 🖕                                                       😎نمیتونین منو محو کنین من جاودانع برمیگردم😎😂                                                               اگ با حرف زدن من نوع تایپ کردن من مشکل داری ب من چ مشکل من نیس.                                                                            بعضیام اینجا تعامل گفتگو میکنن😂نکشیمون جمونگ                                                                                                                      هی تو عارع خود تو ک تا اینجای امضام اومدی ماچ از طرف من💋😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست گل پیاموپاک نکردم مخاطبو پاک کردم دوطرفه یعنی پیامم  پاک شده ممنون گلم

نوچ پیامت پاک نشدع

So you can suck my dick if you don't like my shit        انگشت فاکم رو ب همع 🖕                                                       😎نمیتونین منو محو کنین من جاودانع برمیگردم😎😂                                                               اگ با حرف زدن من نوع تایپ کردن من مشکل داری ب من چ مشکل من نیس.                                                                            بعضیام اینجا تعامل گفتگو میکنن😂نکشیمون جمونگ                                                                                                                      هی تو عارع خود تو ک تا اینجای امضام اومدی ماچ از طرف من💋😂
2731
چراالان که گفتی پاک شده😔

من فک کردم میگی اون چتو دو طرفع پاک کردم 

اگ اون چتو دو طرفع پاک میکردی پاک میشد

من فک کردم میگی اون چتو دو طرفع پاک کردم  اگ اون چتو دو طرفع پاک میکردی پاک میشد

یعنی مخاطبو پاک کردم ارلیست حذف شده که پیام چجوری مونده ممنونم عزیزم 

درهوایت بی قرارم بی قرارم روزوشب