2733
2734
عنوان

سوال درباره ی واتس آپ دارم

101 بازدید | 8 پست

سلام. شبتون خوش خانوما من می خوام تو واتس آپ گروه بزنم ولی عین تلگرام می خوام شکل کانال باشه تا محصولای بهداشتی بفروشم، یعنی فقط من بتونم پیام بدم و مهمتر اینکه اعضای گروه شماره هاشون معلوم نباشه تا واسه کسی مزاحمت ایجاد نشه. میشه همچین کاری کرد؟

اخه چندبار منو تو واتس آپ تو گروهها بردن ولی شماره همه معلوم بود. ممنون میشم راهنمایی کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اون تاپیک نشد جوابتو بدم منم عین خودت خواسته آیی نداشتم ولی فک کردی بهم گفتن آفرین چشم و دل سیر بودی!!!اصلا تازه گفتن هیچی حالیش نیست!!!

یه جاری فضول و حسودن داشتم که به حد کافی کرم ریخت و اذیتم کرد 

اً
عزیزم اون تاپیک نشد جوابتو بدم منم عین خودت خواسته آیی نداشتم ولی فک کردی بهم گفتن آفرین چشم و دل سی ...

والا جاری من وایساد عقب خانواده ی شوهرو انداخت به جونم. بخدا هربار مادرشوهر و خواهرشوهر میاد خونم یه چی میبینه بعد سه سال و نیم میگه عه این چه قشنگه اینو ندیده بودم... ولی همون روزم برمیگردن یه تیکه میندازن..مثلا اونبار میگه تو مبل پهن گرفتی که پرسم مجبور شه خونه ی بزرگ اجاره کنه! حالا تا الان بیشتر از ۵۷ متری ننشستیما! دیگه نگفتما از نظر شما ۵۷ بزرگه اتاق مجردی من ۱۴ متر بوده فقط.‌میگم که با خانواده های اینجوری باید خیلی بالاتر از تواناییاشون خواسته داشت، نه اینکه خودمونو بیاریم پایین تا اینا زبونشون درازتر شه. برادرشوهر من انقد دهنش سرویس شد واسه وسایل خونه که حتی نتونست یه تالار بگیره و تو خونه مراسم گرفت با اینکه چندسالم از شوهرم بزرگتره اما اینا فک میکنن شوهرم وضعش بهتر بوده درصورتی که من دلیل بالاتر شدنش بودم

2740