2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش دمیترون باخودت میبردی...وای فقط سعی کن بخوابی.همین.اگر لیمو گیر میاد لیمو یا نمک بخور

اخ همين اسم دميترون يادم رفته بود ى بار شوهرمو فرستادم داروخونه دارو حالت تهوع واس زن باردار گفتتم بيار تا خوردمش گلاب به روت بالا اوردم خيلى بد بود اين دارو ام مث همونه؟ بخورى چى ميشه

اخ همين اسم دميترون يادم رفته بود ى بار شوهرمو فرستادم داروخونه دارو حالت تهوع واس زن باردار گف ...

هیچی نمیشه ...بالا نمیاری.من بیچاره از هفته ۷ویارم شروع شد تاالان که هفته ی ۱۹هستم.تمومی هم نداره.دمیترون نبود تاالان مرده بودم

هیچی نمیشه ...بالا نمیاری.من بیچاره از هفته ۷ویارم شروع شد تاالان که هفته ی ۱۹هستم.تمومی هم نداره.دم ...

واى ينى كى تموم ميشه خيلى حس بديه .صب تا شب مث مرده عا ميوفتم رو خونه از بى حالى حالت تهوع

بزن رو اسم کاربریم بعد تایپیکازو میاری دومین تایپیک بیا...واست آیةالکرسی میخونم حالت خوب سه الان

مرسى تايپكتو ديدم ولى بخدا من سر در نميارم خودم همين اولين بار تو عمرم بود ك بى بى چك زدم

واى ينى كى تموم ميشه خيلى حس بديه .صب تا شب مث مرده عا ميوفتم رو خونه از بى حالى حالت تهوع

اولشی....الهی با تمام این سختی ها بچمون سالمو سلامت بیاد بغلمون...این حالت تهوع ها نشونه ی خوبیه.قلبش و بند نافش دارن شکل میگیرن