2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر بلند مدت بخوام طلا میخرم امن تر ضرر نداره

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2740
طلا ارز دیجتال 

ما 50 تومن پول رهنمونو داریم میگیریم از صاحب خونه که 25 تومنش ماله خودمه که میخوام برا خودم طلا بخرم. 

ولی پدرشوهرم میگه بیاین ازر دیجیتال بخرین.  همسرم گفت که نصف پول رهن مال خانومم(یعنی من) هست که خودش تصميم میگیره با پولش چیکار کنه. 

پدرشوهرمم گفت پول تو و همسرت نداره که بیاین ارزدیجیتال بخرین دوتایی تون سود کنین. 

راستش تجربه ی تلخی که تو بورس دارم تقزیبا 70 درصد پولم رو تو بورس از دست دادم خیلی میترسم اینم مثل بورس بشه و 50 تومنمون بره. 

بنظرتون چیکار کنم؟ 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹