2733
2734

برا همه عزیزم هر کسی و که میشناسم یه جور سختی داره 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله درسته شما با سختیا چیکار می کنین ؟ کنار میاین؟؟؟؟

من از خدا کمک می خوام التماسش می کنم که مشکلمو حل کنه نذر می کنم سعی می کنم بنده خوبی باشم شکرگزار باشم چون تاثیر داره در حل مشکلات عزیزم . نماز اول وقت و خیر وخوبی برای همه خواستن نماز شب و ختم قران و هزار راه دیگه گلم

با خدا باش و پادشاهی کن
2738

واسه من وحشتناااااااک سخته، دو ساله که عصب بیناییم متورم شده، و خطر کوری داره منو تهدید میکنه ولی پزشکا هیچ تشخیصی ندارن، دو ماه دیگم می خوام برم تهران، پزشک جدیدی منو ببینه😭😭😭 فقط و فقط مرگ میخوام

یعنی خدا کمک می کنه اگه ازش بخوای؟

بله چرا کمکت نکنه حتما امتحان کن اگه گناهی لغزشی داری ترک کن ببین خدا چطور به سمتت میاد کافیه امتحان کنی خیر برسون به همه سعی کن به پدر و مادرت خیر برسونی کمک کنی خدا می بینه و خیلی دعا کن بخصوص قبل از اذان صبح که عالیه اگه اهل نمازی نماز اول وقت اگه نیستی نماز رو شروع کن امیدوارم مشکلاتت حل شن و بیای خبرای خوش بدی

با خدا باش و پادشاهی کن
واسه من وحشتناااااااک سخته، دو ساله که عصب بیناییم متورم شده، و خطر کوری داره منو تهدید میکنه ولی پز ...

ایشا الله مشکلی نباشه و زودتر خوب شی و حل بشه عزیزم نگران نباش خدا خیلی بزرگه

2706