2733
2739

سلام لطفا هرکسی اطلاعاتی روجب کودک زبانه داره  کمک کنه اسم پکیج و اینکه کسی نتیجه گرفته ممنونم

خدا ۲۴'۴'۹۸ یه دختر خیلی ناز بهم داده وعاشقشم خودم متولد۲۴'۵'۷۸هستم و خیلی دوس دارم خدا یه آقا پسر ناز مثل دخترم بهم بده انشالله همینجا خبر به دنیا اومدنشو بدم❤❤❤                                            میگن: دستای خدا به لطافت دستای نوزاد تازه متولد شدش خدااااااا جووووونم میشه بغلمو با دستت پر کنی؟؟؟؟ 👶👶👶👶👶👶👶                              

خواهش میکنم هر کسی اطلاعتی داره کمک کنه

خدا ۲۴'۴'۹۸ یه دختر خیلی ناز بهم داده وعاشقشم خودم متولد۲۴'۵'۷۸هستم و خیلی دوس دارم خدا یه آقا پسر ناز مثل دخترم بهم بده انشالله همینجا خبر به دنیا اومدنشو بدم❤❤❤                                            میگن: دستای خدا به لطافت دستای نوزاد تازه متولد شدش خدااااااا جووووونم میشه بغلمو با دستت پر کنی؟؟؟؟ 👶👶👶👶👶👶👶                              
خواهش میکنم هر کسی اطلاعتی داره کمک کنه

من از پرورش کودک دوزبانه دکتر امینی واسه پسرم استفاده میکنم

تقریبا هشت ماهی هست میزارم واسش

والان وقتی میبینه بعضی کلمات رو تکرار میکنه

تو گروه یا تو اینستاشون برو کامل راهنمایی میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من پسر عموم با این پیش رفته شاید باورت نشه ولی واقعاااا داره صحبت میکنه بنظرم هر چهزودتر شروع کنید منم انشالله بر یچه خواهرم شروع میکنیم بهتره بالای دو سال باشه

برادرم یازده ساشه بر ایشون سوال کردم گفتن فکر نمیکنیم نتیجه بگیرید باید از بچگی شروع کنید  

2731
سلام من پسر عموم با این پیش رفته شاید باورت نشه ولی واقعاااا داره صحبت میکنه بنظرم هر چهزودتر شروع ک ...

از چه روشی شروع کرده

میشه بیشتر توصیح بدی

یه سری سی دی خرید کردن روزانه چندین ساعت در معرض کارتونا بود  من کلاس زبان رفتم تلفظاش از من ب ...

میشه بگی چه‌پیکجی براش تهییه کردن 

اسمشو

2740
میشه بگی چه‌پیکجی براش تهییه کردن  اسمشو

من واقعا اسم پکیج رو اطلاع ندارم ولی خودم به یه خانمی پیام دادم راهنمایی کردن و متناسب با سن یه سری حلقه ها رو معرفی کردن خودم باید انتخاب میکردم و بعد چند ماه دوباره سری جدید 

از یکی از ادمیناشون بپرسید 

میخواید شمارشونو ارسال کنم ایشون خیلی با حوصله هستند و من خرید کردم ازشون برا پسر خالم