2733
2734
عنوان

دکمه های پالتو‌ها رو ‌کی برداشت😤

1191 بازدید | 74 پست

یعنی چی آخه مانتو و پالتو تبدیل به بلوز و هودی شدن چهارتا دکمه هم داشتن الان زحمت اونم نمیکشن خودشونو راحت کردن همه بی دکمه، خوب من بلند دکمه دار می پسندم چرا اینطوری میکنن آخه کی نظارت میکنه 😩

من یکی از چند سال پیش دارم الان دیگه نیست😂😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سوال منم هست

شنیدم دگمه گرونه!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

من دیروز یک کت گرفتم خودم قزن (ایشالله که درست نوشتم ) باید بدوزم بهش ... همه جلو باز!

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

😁من رفتم ی مغازه گفتم پالتو میخام که دکمه هم داشته یاشه مرتیکه بهم گفت مال کدوم قبیله ای😐😐گفتم وا ینی چه گفت مال کدوم دورع ای دیگه مانتو پالتو ها دکمه نداره منم گفتم خاک توسرت امدم بیرون

😁😁اون احمقی گه گزارش زد تعلیقم کردن خیلی نکبتی ولی من تا دلت بخاد خط دارم 😜
2738

همینو بگو... تو هوای سرد پالتو بپوشی بعد دکمه نداشته باشه... خدا نگذره از کسی ک اینو مد کرد!!!

نفس میگوید: وقتی همه چیز درست بشود، به آرامش میرسم. روح میگوید: به آرامش برس، همه چیز درست می‌شود!!!

🙄امروز دوتا پالتو خریدم هردو هم زیپ دارن چرا الکی میگی

زیپ دار و دکمه ای هم هست 

بعدشم اون جلو بازا معمولا با کمربند اوکی میشن 

چون یدونه ام چند هفته پیش گرفتم چرمه با کمربند چفت میشه 

من دیروز یک کت گرفتم خودم قزن (ایشالله که درست نوشتم ) باید بدوزم بهش ... همه جلو باز!

منم هر مانتو یا پالتویی ک میخرم شوهرم میگه دگمه بدوز

میگم اگه لازم بود خودشون میزدن

میگه اونا عقل ندارن تو بزن😂😑

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚
2706