2733
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/360015/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D8%AC%D8%AA?page=1

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبی نیست نمیشه

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
2728
من یه حاجت دارم اگ روا بشه خیلی خوشحال میشم کی حاجت روا شده؟ بگید منم حاجتم روا بشه برام دعا کنین ا ...

عزیزم من واست دعامیکنم توهم واسه من دعاکن که خدایه راهی پیش پام بذارم ومشکلم حل بشه بدهیم بدم

خدایابحق امام زمان حاجت دل همه روبده الهی امین لطفاواسه سلامتی اقامون امام زمان یه صلوات بفرست
2740
عزیزم من واست دعامیکنم توهم واسه من دعاکن که خدایه راهی پیش پام بذارم ومشکلم حل بشه بدهیم بدم

خیلی ممنون که دعا میکنین

چشم منم دعاتون میکنم ان شاءالله انقد پول دستت بیاد که ندونی باهاش چیکار بکنی خدا عاقبتتو بخیر کنه به همه خواسته هات برسی❤

منم ی حاجت یعنی چند تا دارم به خدا بابام عمرش و جوانیشو برای ما گذاشت خیلی ساله مادرم فوت کرد زن نگرفت الانم 6 ماه یک دفعه دیالیزی شده ناراحتم براش من و خواهرم میریم کاراشو میکنیم که منم دیسک کمرم دارم و بستری شدم بیمارستان دیگه هم نباید زیاد کار کنم دلم میخواد برایربابام زن بگیرم طفلک خیلی تنهاست اما نشده این یکی از حاجتامه چیکار کنم که نمیشه

خیلی ممنون که دعا میکنین چشم منم دعاتون میکنم ان شاءالله انقد پول دستت بیاد که ندونی باهاش چیکار بک ...

فدات عزیرم من سمانه هستم وشما اسمتون چیه

خدایابحق امام زمان حاجت دل همه روبده الهی امین لطفاواسه سلامتی اقامون امام زمان یه صلوات بفرست
منم ی حاجت یعنی چند تا دارم به خدا بابام عمرش و جوانیشو برای ما گذاشت خیلی ساله مادرم فوت کرد زن نگر ...

ان شاءالله حل بشه مشکلت شما دعای توسل بخون حاجت روا میکنه این دعا خیلی خوبه واسه منم دعا کن

خوشحال شدم  آرام هستم شما چرا بدهی بالا اوردین؟

بدهی انچنانی نیست درحد چهارمیلیون ولی بازم سختم هست

2706