2737
2734
عنوان

سزارین شدم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 76 پست
منم بخاطر همینا گفتم میرم سزارین شم ولی یه روز کامل رو شکمم ماساژ میدادن دیگه صدام بالا نمیومد ک جیغ ...

یازده تا ماساژ چه خبر خب بیهوش بودی دست می کردن رحم خالی می کردن دیجه

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن
سزارین اینطوریه که این خانوم میگه ؟

نمیدونم ولی من برای زایمان که ۴سال پیش بوده ازشب قبل تا۱۲ظهردرد طبیعی کشیدم وسراخرکیسه ابم همراه بامدفوع بچه اومداون لحظه دردامونم برید سریع سزارینم کردن بیهوش شدم وقتیم بهوش اومدم دردش جزئی بود به هرحال تجربم ازسزارینم عالی بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم  اول سلام دوم ببخشید نگفتم مبارکه متنو خوندم یاد اون لحظه های سزارینه خودم افتادم دقی ...

سلام عزیزم..من استارتر نیستم گلم فکر کردم سزارین درپیش داری واسه همین پرسیدم..خداروشکر گذشت پس

والا واسه من یه ذره نبود درحدی بود ک دکترم ازم معذرت خواست فک کن بدون هیچ بی حسی چاقو فرو کنن تو شکم ...

وای عجب دکترنفهمی بوده ...منو بااینکه بیحس کرده بودن قبلش یه تستی کرد ..بهم گفت پاتوبیاربالا دیدم نمیشه اون موقع شروعکرد

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2731
ماساز چی؟منم اولیم سزارین بود . اما اصلا اینطوری نبودم . چرا ماساژ دادن؟

گفتن خونریزی کردی تو اتاق عمل اگه اینکارو کنیم خونریزی داخلی میکنی میمیری

بالای بخیه هارو خیلی محکممممم فشار میدن دو دستی 

یکی راحت طبیعی میاره...مث جاریم،ساعت هفت رفت شاد و خندون، ساعت ده بچش بدنیا اومد...یکی بیچاره میشه مث زن پسرخالم،هنوز ک هنوزه نمیتونه درست راه بره بعد سه ماه.

یکی ام سزارین میکنه خیلی راحت و عالی مث خواهرم

و یکی ام بد میشه براش مث اسی

خلاصه همه جوری هست

وای عجب دکترنفهمی بوده ...منو بااینکه بیحس کرده بودن قبلش یه تستی کرد ..بهم گفت پاتوبیاربالا دیدم نم ...

به من گفت دقیقا بهش گفتم ببین میارم بالا اصلا احساس گز گز نمیکنم ها

گفت نه بیحسی شما اینجوری فک میکنی فقط

تا چاقو رو کشید صدام رفت بالا دیگه بیهوش کردن

اصلا یاداوریشم اشکمو در میاره😭😭😭

گفتن خونریزی کردی تو اتاق عمل اگه اینکارو کنیم خونریزی داخلی میکنی میمیری بالای بخیه هارو خیلی محکم ...

حالا دودستی ک نه ولی اره واسه همه اینو انجام میدن 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2738
سزارین اینطوریه که این خانوم میگه ؟

نه عزیزم. دکتر من سر دخترم بهم گفت این پد رو میکشم روی شکمت هر وقت حس نکردی بگو. پاهاتم باید اول سنگین بشه و حس کنی ورم کرده و بعد دیگه اونم حس نداره. وقتی خودم گفتم شروع کرد

درد طبیعی رو تجربه کردی تاحالا؟من صدام تو کل بیمارستان می‌پیچید اونم نه یه بار چندین ساعت مرگ رو دید ...

دقیقا 🤦

دکتر آخر سر گفت خانوم بخاطر شما فک کنم من زاییدم 🤣🤣

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
2706