2733
2739
عنوان

سزارین شدم امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 76 پست

امیدوارم هرچه زودترخوب بشی قدم نورسیدتم مبارک وکلی همراه خودش شادی وبرکت بیاره منم رفتم برای طبیعی ولی بچم مدفوع دفع کرد سزارین شدم اماراضی بودم ازعملم خداروشکر نی نی تون چیه؟اسمش چیه؟😍😍🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد طبیعی رو تجربه کردی تاحالا؟من صدام تو کل بیمارستان می‌پیچید اونم نه یه بار چندین ساعت مرگ رو دید ...

اینا که تحمل یه ذره درد سزارین رو ندارن جالبه برام میگن کاش طبیعی بودم🙄

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
درد طبیعی رو تجربه کردی تاحالا؟من صدام تو کل بیمارستان می‌پیچید اونم نه یه بار چندین ساعت مرگ رو دید ...

منم بخاطر همینا گفتم میرم سزارین شم ولی یه روز کامل رو شکمم ماساژ میدادن دیگه صدام بالا نمیومد ک جیغ بزنم

من واسه اولی راحت تربودم .اولی بیهوش شدم ولی اینو بیحس کردن حین عمل ک اصن دردنداشتم ولی چندساعت بعدش کم کم دردام شروع شد .خداروشکر ک جنسم جورشد ..دیگه هوس بچه نکنم ..

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
اینا که تحمل یه ذره درد سزارین رو ندارن جالبه برام میگن کاش طبیعی بودم🙄

والا واسه من یه ذره نبود درحدی بود ک دکترم ازم معذرت خواست فک کن بدون هیچ بی حسی چاقو فرو کنن تو شکمت

2738
منم بخاطر همینا گفتم میرم سزارین شم ولی یه روز کامل رو شکمم ماساژ میدادن دیگه صدام بالا نمیومد ک جیغ ...

چرا یه روز کامل شکمتو ماساژ دادن؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

چه جالب من اصلا ماساژ شکمی نداشتم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
قراره سزارین بشی؟

نه عزیزم 

اول سلام دوم ببخشید نگفتم مبارکه متنو خوندم یاد اون لحظه های سزارینه خودم افتادم دقیق مثل شما بیحسی جواب نداده بود وبرش چاقورو روی پوستم حس میکردم تا ته دکتر شکمم رو برید 

بعد دید دارم بی صدا گریه میکنم پرسید 

گفتم درده بریدن رو حس میکنم فکر میکرردم عادیه

تست بیحسی گرفتن متوجه شدن اصلا بدنم بیحس نشده بود

چهارده صلوات لطفا برا حاجتم بفرستید
والا واسه من یه ذره نبود درحدی بود ک دکترم ازم معذرت خواست فک کن بدون هیچ بی حسی چاقو فرو کنن تو شکم ...

بابا مگه دکتره قصاب بود،برا چی اول بیحس یا بیهوشت نکرد ،خیلی عجیبه،بعدم تو همون بیهوشی شکم رو فشار میدن که خوناب اضافه بره،چرا وقتی به هوش بودی شکمتو به قول خودت ماساژ دادن؟ فک کنم دکتر خوبی نداشتی

2706