2737
2734
عنوان

کسی اینجا هست که سیستیت بینابینی (تکررادرار)داشته باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21792 بازدید | 273 پست
نه اصلا دکتر نرفتم اما تکرر ادرار دارم مخصوصا شبانه یعنی تو یک ساعت به فاصله هر ۱۰ دقیقه ۱ بار میرم ...

پس ممکنه هر علت دیگه ای داشته باشه 

شاید درمان پذیره 

زودتر اقدام کن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام استارتر جان و بقيه دوستان 

خيلي اتفاقي به اين تاپيك اومدم و ديدم مال سال ٩٣هستش خداروشكر كه استارتر بهتر شدن 

من خودم سال ٨٧دچار اين بيماري شدم ازمايشام همه چي خوب بود و نه عفونتي هيچي اونقدر دكتر ميرفتم اونروزا كه خدا ميدونه ولي دكترا ميگفتن برو هيچي نيس ولي من شاغل بودم و ابروم جلوي همكارانم رفته بود كه همش تو دسشويي بودم خيلي روزاي سختي بود خلاصه بگم بعد كلي تحقيق فهميدم علت اين بيناري مثانه عصبي هستش و همش از استرس و اعصاب و روانه و من اونروزها درگير طلاق از نامزدم بودم

اولين كار اينه كه اصلا بهش فكر نكنيد خوده فكر كردن بهش تشديدش ميكنه ميدونم سخته ولي به مرور ميشه و يواش يواش از سرتون ميافته 

دوم سعي كنيد استرستون رو كم كنيد و اينقدر خودتون رو مشغول كنيد كه اصلا دسشويي رفتن از يادتون بره

همه اينها زمان ميره ولي درست ميشه من الان بازده ساله كه گذشته و خوب شدم البته گهگاهي ميشه كه تكرر ميگيرم ولي بهش فكر نميكنم و بيخيالش ميشم خودش خوب ميشه 

كلا منشأ اين بيماري فيزيكي نيس همش روحيه پس هي دنبال ازمايش و اينا نباشيد فقط ريلكس باشيد همين

وزن شروع 
سلام استارتر جان و بقيه دوستان  خيلي اتفاقي به اين تاپيك اومدم و ديدم مال سال ٩٣هستش خداروشكر ...

مشکل شما را سیستیت بینابینی تشخیص داده بودند؟ 

من با صحبت هاتون موافقم اما مهم اینه ریشه این فشار روحی را پیدا کنیم و باهاش کنار بیاییم و یا حلش کنیم مثلا من خودم می دونستم فشار روحیم از چیه اون مشکلات که تعدیل شدند از بیماری منم کم شد 

در کل با صحبت هاتون موافقم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738
سلام استارتر جان و بقيه دوستان  خيلي اتفاقي به اين تاپيك اومدم و ديدم مال سال ٩٣هستش خداروشكر ...

لیلاجان صحبت هات امیدوارتر کرد که بیماریم کاملا برطرف بشه 

من مشکلات روحیم زیاد بودند خیلی هاشون را حل کردم و باید این راه را ادامه بدم 

مچکرم ❤️

سلام مطمنی از استرس یا فشار روحی نیست؟

سلام عزیزم 

من که تقریبا مطمئنم مشکلم روان تنیه بقیه دوستان را نمی دونم 

سلام عزیزم  من که تقریبا مطمئنم مشکلم روان تنیه بقیه دوستان را نمی دونم

یعنی چی؟

ببخشید نمیدونم اینی که گفتید چیه اما یه نفرو میشناخمتم دقیقه ایی میرفت دسشویی به خاطر فشار روحی اینجور شده بود

برای ظهور امام زمان صلوات
یعنی چی؟ ببخشید نمیدونم اینی که گفتید چیه اما یه نفرو میشناخمتم دقیقه ایی میرفت دسشویی به خاطر فشار ...

یعنی همون استرس و فشار روحی که شما گفتید 

البته سیستیت بینابینی می تونه جنبه های جسمی هم داشته باشه مربوط به مشکل در جدار مثانه است 

ولی من در ده سال اخیر به خاطر بیماری های زیادی که داشتم و هیچ دکتری نتونست درمانم کنه خیلی در مورد بیماری ها تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که بیشتر بیماری ها از روح ما سرچشمه می گیرند و بهتره به مشکلات روحیمون بها بدیم و سعی کنیم حلش کنیم 

یعنی همون استرس و فشار روحی که شما گفتید  البته سیستیت بینابینی می تونه جنبه های جسمی هم داشته ...

دکتر برای اونی که میشناسم قرص اعصاب دهده بود 

ولی این بیماری قبل درمانه

برای ظهور امام زمان صلوات
دکتر برای اونی که میشناسم قرص اعصاب دهده بود  ولی این بیماری قبل درمانه

اون شخص سیستیت بینابینی داشت یا فقط تکرر ادرار؟ 

2706