2752
2734
عنوان

یه سوال دارم درباره تعیین جنسیت

140 بازدید | 17 پست

درسته میگم زابطه روز تخمک گذاری باشه بچه پسر میشه احتمال زیاد؟؟ و هر چی فاصله از تخمکگذاری بیشتر باشه بچه دختر میشه؟ 

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من جفتش هفته اول بعد پریودم بوده یکی دختر یکی پسر

خوب پس فقط احتماله این حرفا

علت این مطلب اینه که اسپرم از ۱تا ۳ روز و گاهی تا ۵ روز در بدن زن زنده میمونه ولی تخمک فقط ۲۴ ساعت زنده است حالا اسپرمهایی که حاوی ژن پسر هستن زودتر از بین میرن و اون اسپرم هایی که حاوی ژن دختر هستن مقاومت بیشتری میکنن 

کسایی که روز تخمک گذاریشون رابطه دارن یعنی تعداد اسپرم y بیشتری حول محور تخمک قرار میگیرن و احتمال پسردار شدنشون بیشتر میشه و همچنین در ابتدای کار سرعت شنا کردن اسپرم های حاوی y در ۱۵ ساعت اول بیشتره ولی ایکسی ها کمتر حالا اگر مثلا از رابطه ۳روز گذشته باشه و تخمک آزاد بشه و بارداری اتفاق بیافته احتمال زیاد دختر میشه چون اسپرم های موجود در بدن که زنده موندن حاوی کوروموزوم ایکس هستن

کامل توضیح دادم😁

لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ يَخْلُقُ مَا يَشَاء يَهَبُ لِمَنْ يَشَاء إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَن يَشَاء الذُّكُورَ(از آن خداست فرمانروایی آسمانها و زمین هر چه بخواهد می آفریند به هر، که بخواهد دختر می بخشد و به هر که بخواهد پسر می بخشد)أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُكْرَانًا وَإِنَاثًا وَيَجْعَلُ مَن يَشَاء عَقِيمًا إِنَّهُ عَلِيمٌ قَدِيرٌ(و یا هم پسر دهد و هم دختر و هر کس را بخواهد عقیم می گرداند، زیرا او دانا و تواناست) سوره شوری آیه ۴۹ و ۵۰
علت این مطلب اینه که اسپرم از ۱تا ۳ روز و گاهی تا ۵ روز در بدن زن زنده میمونه ولی تخمک فقط ۲۴ ساعت ز ...

اها چه جالب

دوست من فقط دو روز نزدیک تخمک گذاری رابطه داشته دوقلو شدن بچه هاش اول دختر تشکیل شده با فاصله سنی پن ...

وای مگه میشه