2733
2734
عنوان

مامان های پا به ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 58 پست
خب هنوز زوده برا طبیعی  وای پسرت چه کوچکه سخت نبود برات؟ شانس آوردی خیلی چاق نشدی

آخه انقباض دارم.دکترم از اول 37 هفته احتمال زایمان داده تا اول 39 هفته 

مخالف تک فرزندیم،قرار بود دومی رو بیاریم که خدا صلاح دونست با این فاصله باشن.

چون تا 5 ماهگی پسرمو شیر میدادم ماه های اول خیلی وزن اضافه نکردم

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پابه ماه نیستم

ان شاءالله به سلامتی به ماه آخر برسی

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
2731
36 هفته و3 روز  بچه دوم اولی 22 ماهشه  هر دو پسر دکتر از چهارماهگی وزن گرفت تا الان تق ...

بسلامتی انشالله زایمان کنی

دکتر من میگفت بچه دوم به بعد زودتر دنیا میان چون رحم آماده تره

انشالله به وقتش بیاد بغلت 

ولی پیاده روی حتی تو خونه زیاد داشته باش

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
آخه انقباض دارم.دکترم از اول 37 هفته احتمال زایمان داده تا اول 39 هفته  مخالف تک فرزندیم،قرار ...

خیلی ماظب باش و استراحت کن

کی کمکت می کنه تو کارا؟

وای با بچه تو شکم شیر دادن خیلی سخته

مامان پا به ماه نداشتیم؟؟؟؟؟؟؟

میشه موقع زایمان برای بهار دعا کنی؟

خواهش می کنم اسممون رو بگو.

خواهرم بچه معلول داره و همسر خیلی بد .که هفت خطه و الان در حال طلاقه و همسرش همه چی داره ولی می خواد بی حق و حقوق خواهرمو دق بده و پدرمو هم زده.خواهرمم میزنه.

خواهرم رفته پیش نامادری و بهش سخت میگذره.

خودمم دعا کن که سخن چینانم لال بشن و هر چی برام می خوان به خودشون و دختراشون اتفاق بیفته اگه همکارشونن و باهم مکر میکنن.

خدا رسواشون کنه و همسرم هم بفهمه چی به چیه و کم محبت نشه.

بیماریم سرطان نباشه و خدا دوباره بهم سلامتی بده و دل شاد تا بتونم بچه هامو سرباز آقا امام زمان عج تربیت کنم و کم نذارم.مدام فکرم پیش نیش و کنایه هاست خواهر....الهی که خدا جوابشون رو بده.گرگ های بد صفت در لباس میش...

دعا کن بنده ی خوبی باشم و رضایت خدا رو به رضایت خلقش نفروشم...

سایه ی همسرم بالا سرم باشه و روح مادر جوانم شاد و برادرام شفا پیدا کنن...

ببخخشید اول صبحی درد و دلمو بهتون گفتم خواهر.

امان از دست شوهر خواهر بد خواهر شوهر بد ومادراشون😔😔

عکس بزاری همه میریزن    

آخه عکس چی؟؟؟😂

لیست کارهای موندم و رو بذارم خوبه؟؟؟😂😂😂

آخه انقباض دارم.دکترم از اول 37 هفته احتمال زایمان داده تا اول 39 هفته  مخالف تک فرزندیم،قرار ...

چه خوب تونستی شیر بدی

من هماتوم داشتم نتونستم تا اول چهارماه شیر دادم

انشالله من زایمان کرده ام می تونم باشم ؟

به سلامتی 

شما چند وقته زایمان کردی ؟

چند هفته؟

طبیعی؟

وزن بچه چقدر بود؟

بسلامتی انشالله زایمان کنی دکتر من میگفت بچه دوم به بعد زودتر دنیا میان چون رحم آماده تره انشالله ...

ممنونم گلم...

از خدامه زودتر بیاد دیگه خسته شدم...

هر شب تایم شب زنده داریم بیشتر میسه

از ساعت 3 بیدارم

خیلی ماظب باش و استراحت کن کی کمکت می کنه تو کارا؟ وای با بچه تو شکم شیر دادن خیلی سخته

خونه مامانم نزدیکه...خیلی کمکمه

خیلی سخت بود یعنی نابود شدم...

نه دلم میومد از شیر بگیرمش نه جون داشتم خودم

ممنونم گلم... از خدامه زودتر بیاد دیگه خسته شدم... هر شب تایم شب زنده داریم بیشتر میسه از ساعت 3 ...

اخیی عزیزم کامل میفهمم

انشالله بشی ۳۸ هفته و یک روز دیگه بچه بیاد مشکلی نیس

راستی تاریخ پریود و ان تی با هم میخوند یا نه؟