2737
2739

درآمد فقط با لایک. و فالو فقط با 5تا پیچ اینستگرام  روسی

واقعی واقعی روبل جمع میکنید روبلاتونو ک به ۱۰۰تا رسید با ربات ارز دیجیتال برداشت میکنید خیلی قابل مطمئمه رباتش یه کانال داریم یک گروهم داریم برای راهنماییتون برای اطلاعات بیشتر این کانالم ⁦👈🏼⁩ @getlikkkk1500

اینم آیدی تلگرامم ⁦angize140@  ⁦👈🏼⁩ پاسخگو هستم بیشتر وقتام آنلاین کاره قابله اعتمادی هست  نه هزینه ثبت نام داره نه. دنگو فنگو درگیری دارع به راحتی ماهی. یک تومن درآمد کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیاین زیر مجموعه من بشین با لینکم ک کار کنین به ازای هر 100روبل ک کار کنین 15روبلم من هدیه میدم میفرستم به حساب پایرتون ک میشه ۱۱۵روبل اما 5درصدم موقع برداشت سایت ازتون میگبره میشه 107روبل نزدیک40هزار تومن کلا میشه برداشت کرد یه کانال خیلی خوب زدم تموم آموزشارو گذاشتم ک کامل متوجه میشین فقط بیاین تو این کانال پشیمون نمیشین @getlikkkk1500

2738
قبلا امتحان کردم خو چندین ساعت وقت میگیره و چش درد میگیری انگشتاتم ب فنا میرن

با 5تا پیچ روسی ک کاری کنی چشم درد نمیگیری به همه ی کاراتم میرسی بیا پی ام بده تا کمکت کنم  Hadamandbash

زیرمجموعهدمیخوای؟😂

قانونش همینه خوب منم کلی سختی کشیدم تا همه ی ترفندارو یاد گرفتم هرکی هم بخاد مثه من حرفه ای بشه خوب باید با لینک من کار کنه تا درآمد کنه مگه غیرازینه