2733
2734
عنوان

رژیم لاغری در دوران شیردهی

208 بازدید | 3 پست
سلام کسی میتونه راهنمایی کنه؟دو ماه از زایمانم میگذره 15 کیلو اضافه دارم چه جوری کم کنم ؟شیر میدم خیلی گشنم میشه
عشق من همسرم.خدایا صد هزار مرتبه شکر به خاطر نی نی که تو دلم گذاشتی خدایا نفسمو به تو میسپارم .من وبابا بی صبرانه منتظرتیم دختر گلم
من تو خونه پیاده روی میکردم دقیقا یک ساعت روزی اگه وسطش پنج دقیقه میرفتم بچه مو شیر بدم پنج دقیقه به آخر پیاده رویم اضافه میکردم به جای قند کشمش ، چربی ونون هم کمتر میخوردم تو دو هفته سه کیلو کم کردم با این روش
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
پیاده روی تتد به نفس نفس میفتادم و کلی عرق میریختم حتی وسطاش دویدن هم داشتم
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا 6 ماهه نشه نی نی اصاا نباید رژیم بگیری فقط وقتی گرسنه ات میشه سعی کن میوه و یا مغزیجات بخوری، مایعات و آبمیوه طبیعی بخوری یعنی موقع گرسنگی شیرینی و سیب زمینی سرخ کرده و چیزهای بیفایده و چاق کننده نخوری، یه چیزی بخوری که مفید باشه و شیرت رو زیاد و غنی کنه اما چاقت نکنه برای رژیم عجه نکن، نی نی ات گناه داره، شیرت کم و بی کیفیت میشه، حتی دکتر کرمانی هم که رژیم های سخت میده توی سایتش میگفت که تا 6 ماه از زایمان نگذره رژیم ممنوعه
2731