2733
2739

چرا نمیشه لینک بذارم؟ تو تاپیکام ببینین دو سه تا از آخره. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

سلام خوبی عزیزم اگه یادت باشه قرار بود با هم کتاب تربیت بدون فریاد رو بخونیم من یک بار کتاب رو حدودا 10  سال پیش خوندم والانم دوباره خوندم وحتی بار سوم رو هم تا نصفه کتاب خوندم چون به نظرم کتاب با ارزشی هست الانم همسرم داره میخوندش ومن دیگه کتاب چگونه به فرزند خود نه بگوییم رو شروع کردم ولی هنوز فکرم درگیر کتاب تربیت بدون فریاد هست خیلی منو دچار چالش ذهنی کرده چون فهمیدم خودم ضعف های رفتاری زیادی دارم که باید در اسرع وقت درمانشون کنم بسیار افسرده ام که این امر دامن میزنه به رفتارهام میخواستم بدونم شما کتاب رو تموم کردید ایا مثه من باهاش دچار چالش شدید یا فقط من اینطوریم اینم بگم من افسردگیم دوره داره من دو سال پیش دچار افسردگی بعد از زایمان شدم و بعد بهتر شدم الانم دوباره با شدت برگشته هم به خاطر کرونا هم به خاطر فصل زمستون که فقط تو خونه ام ببخشید طولانی شد خواستم نظر شما رو هم بدونم

سلام خوبی عزیزم اگه یادت باشه قرار بود با هم کتاب تربیت بدون فریاد رو بخونیم من یک بار کتاب رو حدودا ...

سلام عزیزم . بله من هم دچار چالش شدم هر چند نقطه نظر ها قبلا برام آشنا بود ولی نه همه ش . منم افسردگی بعد از زایمان داشتم و دقیقا مثل شما حس میکنم دوباره عود کرده . 

کلمات و جملات  کلیدی رو که باعث میشه رو رفتارم مکث کنم رو به در و دسوار یخچال و اتاق خواب چسبوندم .‌

سعی میکنم با پسرم همذات پنداری کنم. و ... خلاصه خودم رو اروم میکنم . خوشبختانه واکنشهای بدی ندارم ولی خودم از درون خیلی تحت فشارم که درست رفتار کنم . این کتاب هم ذهنمو بازتر کرد . و اوضاع کمی بهتر شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم . بله من هم دچار چالش شدم هر چند نقطه نظر ها قبلا برام آشنا بود ولی نه همه ش . منم افسردگ ...

ماشالله من تصورم از شما خانمی قدرتمند وتاثیر گذار هست انشالله موفق وموید باشید کم میام نی نی سایت ولی تایپیکای شما رو میخونم و از انرژی مثبت شما استفاده می کنم من برداشت کلیم از تربیت دو تا نکته هست یکی اقتدار هست یکی هم اعتماد به نفس که این دوتا باعث می شه تربیت بهتر صورت بگیره 

2731
ماشالله من تصورم از شما خانمی قدرتمند وتاثیر گذار هست انشالله موفق وموید باشید کم میام نی نی سایت ول ...

خیلی ممنون بابت لطفی که به من داری عزیزم انرژی خوبی از حرفات گرفتم. 

بله .و دادن حس امنیت و عشق به کودک که متاسفانه قدرت جمع بندی رفتارها رو در والدینش نداره . و هر لحظه بنا بر رفتار اون لحظه مبتونه احساسات مختلفی رو تجربه کنه و در نتیجه واکنش هاش های مختلف داشته باشه.